Sayfa 944/1000 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Sanırım doların düşme sebebini buldum.

https://www.facebook.com/46647188702...0116516996107/
    Ama "evreka evreka" diye bağıracaktın...Olmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ama "evreka evreka" diye bağıracaktın...Olmadı.
    Yok abi o zaman ben de haber olurdum
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3. İmamın oğlisi seçime 3 gün kala karizmayı çizdirecek gibi. Bitti gözüyle görünen seçim yol kazasına uğramasa bari.

4. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Açıkça söylüyorum, biz bu hedefe baş koyduk. Milli teknoloji hamlesi öncülüğünde üretim olmazsa olmazımızdır.

5.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Açıkça söylüyorum, biz bu hedefe baş koyduk. Milli teknoloji hamlesi öncülüğünde üretim olmazsa olmazımızdır.
    Bu adamın ismini duyunca kaftanlı elpençe durduğu fotoları geliyor aklıma hep...

*tcmb ppk tutanakları: Küresel iktisadi faaliyette gözlenen ivme kaybı hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerin büyüme hızlarındaki yavaşlamanın belirginleşmesiyle devam etmektedir

*tcmb ppk tutanakları: Abd ve çin arasında yaşanan ticaret gerilimi, gelişmiş ülkelerin büyüme oranlarındaki yavaşlamanın beklenenden daha fazla olması ve bazı gelişmekte olan ülkelerin finansal piyasalarında gözlenen dalgalanmalar gibi nedenlerle küresel ekonomi politikalarında belirsizliğin yüksek seyretmesi küresel iktisadi faaliyet üzerindeki aşağı yönlü riskleri canlı tutmaktadır.

*tcmb ppk tutanakları: Merkez bankası fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edecektir

*tcmb ppk tutanakları: Enflasyon görünümün etkileyen unsurlardaki gelişmeler yakından izlenerek, parasal duruş enflasyonu hedeflenen patika ile uyumlu seviyelerde tutacak şekilde belirlenecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb ppk tutanakları: Yönetilen/yönlendirilen fiyat ve vergi ayarlamalarının geçmiş enflasyona endeksleme davranışının azaltılmasına yardımcı olacak şekilde belirleneceği varsayılmıştır

*tcmb ppk tutanakları: Maliye politikasının söz konusu çerçeveden belirgin olarak sapması ve bu durumun orta vadeli enflasyon görünümünü olumsuz etkilemesi halinde para politikası duruşunun da güncellenmesi söz konusu olabilecektir

*tcmb ppk tutanakları: Para politikası ve maliye politikası arasında kuvvetlendirilen eşgüdümün sürekli ve sistematik bir yapıya dönüştürülmesi yönünde yürütülmekte olan ortak çabaların fiyat istikrarını sağlamaya katkıda bulunması beklenmektedir

*tcmb ppk tutanakları: Enflasyondaki katılık ve oynaklıkları azaltacak yapısal adımlara devam edilmesi fiyat istikrarına ve dolayısıyla toplumsal refaha olumlu katkıda bulunacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu adamın ismini duyunca kaftanlı elpençe durduğu fotoları geliyor aklıma hep...
    Yok o değilmiş, bir tiyatrocuymus fotograftaki.

Emme tipi, teknolojinin T'sini çağrıştırmıyor ben de!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 944/1000 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •