Sayfa 540/1000 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. arkadaslar cds yuzde 3 kusur arti mi kapatti bu aksam. bir de siz bakarsaniz. 469 baslamistik 484 mu kapanis

2.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    5.8 den satiyorlar burganda

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tfx Türkiye finans 5.71 alış 5.73 satış şuan

3. Bu fedden faiz indirimi ve qe isteyen piyasa yapıcı Dow u 25000 seviyesinde tutarsa powell dan babayı alacağını çok iyi biliyor.
    Dow un kısa vadede çok sağlam bir düşüş yapması ve em lerden paranın tekrar güvenli limanlara akması lazım ki o faiz indirimi gelsin yoksa şu ortamda powell in ipiyle kuşağı

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tfx Türkiye finans 5.71 alış 5.73 satış şuan
    Kapalı piyasada çok iyi oran,ben ing bankta açık piyasada bile 4-5 kuruş makas görüyorum.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Fx den islen yapanlar için bir hatırlatma: bu gün çarşamba, swap lar yüksek oluyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nil Satis Nisi Optimum

Twitter'da Finansal Tezler'in güzel 3 grafiği var.
    İlginç geldi, paylaşayım dedim.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Altın dahil swap hariç net rezervlerde hala 3 ila 6 milyar dolar eşleniği bir meblağ olmalı. Çoğu dövizi altına döndüğü için net rezervde net altını varlığını da (ZK ile ilişkili olmayan) gözetmek mantıklı olur.

Altın dahil swap hariç net rezervler tamamen satıldığında faiz enstrumanına ağırlık verebilir. Ama şart değil brüt rezervlerden de şatışa devam edebilir. Hatta kanunen sanırım brüt rezervlerin de tamamını sattıktan sonra ek olarak borçlanarak açığa da döviz satabilir.
    Allah sonumuzu hayır etsin...brüt rezervlerimizin tamamını satacaklar üstüne bir de borçlanacaklar ? brüttün bir kısmı buharlaştıgı anlaşıldıgında bank run olur... s400 bekliyorum, negatif bir gelişme olursa kapıya doğru yol alırım

8. Sata girdim ufak

Alıntı Originally Posted by oguz90tr Yazıyı Oku
    Fx den islen yapanlar için bir hatırlatma: bu gün çarşamba, swap lar yüksek oluyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 540/1000 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •