Sayfa 661/672 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=797

Sayfanın en altı gönderi 6376

O gün bile bu eleştiriyi yapan biri 20 liradan ISGYO da geri alım yapın diyecek ha öyle mi?

Allah kuru ifitiradan saklasın.

Ama bak ISCTR bölünmüş fiyatı 2,4 bölünmeden önce 5 lirada geri alım yapın diye topiğinde yırtınan bir kaç kişiden biri benim.

El insaf yani.

ISGYO ile son zamanlarda olan ilgim kimse farkında değilken burada yapılan tabanın piyasayı etkileyebileceği içindir.Bunu da anlamamak için ya kör ya da kötü niyetli olmak lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Başlığa yeni gelmiş düşüncesini paylaşan birine "çok mu biliyon bu işleri sen? bi yazı yazarım aklın şaşar" tarzı mahalle ağzıyla saldırıp üstüne "ben şöyleyim, ben böyleyim, ben, ben, ben, ben" şeklinde kendini ispat çabalı yaklaşım için saygısızlık kelimesini kullanmam nezaketimdendir.

"Açıkla engin bilgilerinle" de çok iyi üslupmuş. Engin bilgi iddiası şahsınıza ait. Ben şahsen hiçbir fona güvenmem yatırım yapmam performansını incelemem, fonları yeteneksiz maaşlıların yönettiğini ve bilgisiz yatırımcıları sömürme aracı olduğunu, tüm fonların garabet olduğunu düşünürüm. Şirketin avukatı da değilim satın aldığı hisseye aşık olan da ben değilim lakin konuyla alakalı nereye bağlıyoruz şimdi bunu CHP mi kurtarsın sizi? Kılıçdaroğlu müdahale mi etsin?

Alıntı Originally Posted by oci Yazıyı Oku
    "Kılıçdaroğlu çok kötü, şirket geri alım yapmalı, chp mehmet akdere'nin hisselerini 16-17 liradan 12 liradan satın alsın bilanço çok güzel gayrimenkul fiyatları da yükseldi hem."

Sadece "20 liradan demedim" dediğiniz var lakin benim cevap yazdığım arkadaşlar bu üstte yazdığım fiyatlarda yazdılar, siz de yazdığıma saygısızca saldırdınız. Siz saldırdıktan sonra da bi %30 daha düştü zaten. Benim gördüğüm bilgi düzeyi bu.
    Okuma yazması olanlar için meali; diyorum ki kıraathane üslubuyla saldırdığınız mesajlarım 16 lira ve 12 lira civarlarında CHP gelsin müdahale etsin diyen arkadaşların mesajlarına yazılmış, sizin üçüncü kişi olarak saygısızca saldırı yaptığınız mesajım zaten bu arkadaşlara yazılmış. Daha basit nasıl anlatılır bilemiyorum. Siz yazdıktan sonra bile düşmeye devam etmiş hadi o bir günü saymayalım yine fecaat zaten de, zaten benim mesajıma karşı çıkmanız ve şu an hala 2. mesajımda "artık dayanamadım" diyerek onaylamanızdan da anlaşılıyor ki ilk mesajım dahi hedefinizde, bu da ciddi ciddi şirketin acemice 16 lira, 12 lira gibi abuk fiyatlardan ve tahtacıdan mal almasını savunmuş olmanız demek oluyor. Dahası bunu %28 parti dışı temsilci yollayan CHP'den, Kılıçdaroğlu'ndan filan beklemiş oluyorsunuz. Benim bunun dışında bir mesajım olmadı nesine saldırıyorsunuz?

Baştan beri yazıyorum saldırdığınız ilk mesajımdan alıntı yapın yazın aşağıya yanlış olan yeri diye, zamanınız kısıtlıysa neden konuyu dağıtıp kendinizi anlatıp duran kimsenin merak etmediği hikayelere giriyorsunuz?

Hala "bilmek, bilmek, ben, ben" ile "kim daha uzağa" yarışı içerisindesiniz. Yaptığı yatırım için şirketin geri alımlarından medet uman, borsanın doğasını bile kabullenememiş kavga edip duran, hisseyi borsadaki tüm diğer hisseleri ve hatta sektördeki bütün hisseleri esgeçip direk arapların satın aldığı evlerin fiyat artışıyla karşılaştıran, manipülasyonlarla mücadelenin hangi kurumun görevi olduğunu esgeçmiş bir yatırımcı profilinden ötesini görmek isterdim ama göremeyeceğimiz artık kesinleşmiş gibi.
    Son düzenleme : oci; 03-10-2022 saat: 01:36.

3. KAP: [BERA BRKO EGGUB EUREN ISGYO PKART ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1067022

Cevabın kralı size bu linkte doya doya okursunuz. Uğraşamayacağım kimseyle. Allah yolunuzu açık kazancınızı daim etsin.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 04-10-2022 saat: 18:15.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. KAP: [CEMAS ISGYO ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1067284
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...83a6be11815511

Zaten bunun böyle olduğu belliydi açıklama için % 5 in üzerine çıkılması beklenmemeliydi.

iLK alım olan 44 mln u da 26.09.2022 günü aldılar. Biz millete mal pazarlıyoruz ya buralarda idddiasında olanlar iyi okusun.

Hiçbirşey bilmiyorsanız hayatta bilgiye saygı duymayı bilin.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 05-10-2022 saat: 09:54.

5. BİST: Açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralının belirtilen iki payda (ISGYO, TSKB) ikinci bir duyuruya kadar uygulanmaya devam edilmesine karar verilmiştir

6. KAP: [AGHOL AYES ISGYO NTHOL ZEDUR ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1067525

7. Ey Spk ey Bist yönetimi 17:58 de gerçekleştirilen özel işlem peşine karanlık oda da olan bitene susacakmısınız?

Başka hisselerde bu yapılanın yanından geçmeyecek işlere şirketten açıklama istiyorsunuz ceza kesiyorsunuz. Bu biraz çifte standart olmuyor mu?

Sanmayın ki bu piyasada herkes uyuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ey Spk ey Bist yönetimi 17:58 de gerçekleştirilen özel işlem peşine karanlık oda da olan bitene susacakmısınız?

Başka hisselerde bu yapılanın yanından geçmeyecek işlere şirketten açıklama istiyorsunuz ceza kesiyorsunuz. Bu biraz çifte standart olmuyor mu?

Sanmayın ki bu piyasada herkes uyuyor.
    Ne olmuştu hocam ben kacirdim

Sayfa 661/672 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •