Sayfa 448/672 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. İŞGYO iflas açıklaması filan mı düştü KAP'a

Şaka bi yana bu kadar kötü karşılanmasını da beklemiyordum damadın. faizleri gördünüz mü? Yıkılıyor.

Bu ülke artık buradan zor döner, ahiretimizi kurtarmaya çalışalım bari

2. her fırsatta deli danalar gibi düşüyor
    daha aşağıya çekiyor
    zamanı ve parası bol
    bitirdi bizi de
    isgyo güvenenleri....

3. Artık 0,90'nın altı. Bundan sonra da 0,90'nın üstüne atsa bi diye işkence çekeceğiz. Lanet olsun satmadığım günlere... Allah en büyük belasını versin buna sebebiyet verenlerin

Mesela damat değil, garanti bankası sorun, borç yapılandırması yapan şirketler garanti bankası ile çalışan guruplarmis en son Berke enerji 4 milyar.hani doğuş gurubu garanti bankası paylarını sattı ya acaba durum bilinen den daha mı kötü fikri endeksi aşağı bastırıyor

5.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Mesela damat değil, garanti bankası sorun, borç yapılandırması yapan şirketler garanti bankası ile çalışan guruplarmis en son Berke enerji 4 milyar.hani doğuş gurubu garanti bankası paylarını sattı ya acaba durum bilinen den daha mı kötü fikri endeksi aşağı bastırıyor
    Neden kabine ertesi tetiklendi? Damadın suratına bakamıyorum şahsen o ayrı ama, yabancı nasıl güvensin. Ben tek adam yönetimi olacak diye düşünüyordum ama gerçekten bu çok kötü bir atmosfer.

Koca isbank iştiraki isgyo ya bak 0.27 defter değeri uyanırlar mı bu durum dan ,utansalar zaten burda olmaz

7. 500 baz puan faiz artırdı doları dizginlemek için. Kur geldi yine oraya. Bunları gördükçe kahrolmayalım da ne ollaım. Sonra faize karşı. Çok enteresan.

bu da faizi sevmiyor, verdikçe veriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Neden kabine ertesi tetiklendi? Damadın suratına bakamıyorum şahsen o ayrı ama, yabancı nasıl güvensin. Ben tek adam yönetimi olacak diye düşünüyordum ama gerçekten bu çok kötü bir atmosfer.
    tek adam degil haksizlik etme!
    bir bucuk

Sayfa 448/672 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •