Sayfa 24/84 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 185 - 192 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Toplamak için sanırım fiyatı iyice düşürecekler. Azcık güvenim olsa alacağım. Ama daha önce de test ettim aldığım fiyatı birdaha göstermediler. Bilmiyorum ama bu hisseden kazanmak imkansız gibi kazanan varsa da helal olsun. Ytd

2. 2 ay olmuş tek bir enry bile yok, düşen borsada direnen bir hisse olarak bunu haketmiyor bence.

Temettüyü 2 taksitte verseydi daha iyi olacaktı. Bir sene konuşacak bir konu kalmıyor.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    2 ay olmuş tek bir enry bile yok, düşen borsada direnen bir hisse olarak bunu haketmiyor bence.

Temettüyü 2 taksitte verseydi daha iyi olacaktı. Bir sene konuşacak bir konu kalmıyor.
    Son gelişmeleri söyleyim bildiğim kadarıyla
    Panora avm deki payı %4 civarı ...kendi hissesinde yaklaşık payı 1.650.000 lot civarı oldu
    Başka bi numara yok konuşacak :D

4.  Alıntı Originally Posted by deep voice Yazıyı Oku
    Son gelişmeleri söyleyim bildiğim kadarıyla
    Panora avm deki payı %4 civarı ...kendi hissesinde yaklaşık payı 1.650.000 lot civarı oldu
    Başka bi numara yok konuşacak :D
    Bu bilgilere nereden ulaştınız, ben o kadar bakmama rağmen verdiğiniz bilgiyi KAP'ta ve şirketin kendi sitesindeki tablolarda bulamadım. Tek bulabildiğim 31 Mart bilançosundaki 10 milyon küsur TL'lik finansal yatırımlar. Sizin söylediğinize göre bu rakam şu anda artmış durumda. Çünkü Pagyo'nun % 4'ü bile tek başına 15 milyon tl.
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu bilgilere nereden ulaştınız, ben o kadar bakmama rağmen verdiğiniz bilgiyi KAP'ta ve şirketin kendi sitesindeki tablolarda bulamadım. Tek bulabildiğim 31 Mart bilançosundaki 10 milyon küsur TL'lik finansal yatırımlar. Sizin söylediğinize göre bu rakam şu anda artmış durumda. Çünkü Pagyo'nun % 4'ü bile tek başına 15 milyon tl.
    Genel kurulunda

6.  Alıntı Originally Posted by deep voice Yazıyı Oku
    Genel kurulunda
    Faaliyet raporunda bile bu ayrıntılar yok. Demek ki Genel Kurula katılımı cazip kılmak için bazı bilgileri yalnızca orada veriyorlar. Bu konudaki gelişmeleri öğrenmek için de gelecek genel kurulu (Mart-Nisan 2019) bekleyeceğiz anlaşılan.

Bilgi için teşekkürler, bu vesileyle.. Saygılar..
    Winter is coming...

7. Şirketimiz Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 08.05.2018 tarihli Resmi Gazete'de satış ilanı yayınlanan MarkAntalya AVM Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün satış şartlarının değerlendirilmesi amacıyla ihale şartnamesinin satın alınmasına ve bilgi odasının kullanılmasına 08.05.2018 tarihinde karar vermiştir.

Sürecin Şirketimiz açısından belirsiz olması, Şirketimizin yasal hak ve menfaatlerinin korunması ve kesinleşmeyen bir süreç hakkında yatırımcıların yanıltılmaması amaçlarıyla Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 6'ıncı maddesi kapsamında içsel bilginin açıklanmasının ertelenmesine karar verilmiştir.

Mevcut durumda Fon tarafından Şirketimize bilgi odası kullanımı ve tesis ziyareti için 21-22.05.2018 tarihlerine randevu verilmiştir. 05.06.2018 tarihinde yapılacak olan ihaleye katılıp katılmama hususu bilgi odasından elden edilen verilere göre bilahare değerlendirilecektir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

8. Yönetim Kurulumuzun 18.05.2018 tarihinde yapılan toplantısında; mevcut 107.520.000 TL olan çıkarılmış sermayemizin 250.000.000 TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak ve geçmiş yıl karlarından karşılanmak üzere 53.760.000 TL artırılarak 161.280.000 TL'ye yükseltilmesine, bu kapsamda hem nama yazılı A Grubu ve hem de hamiline yazılı B Grubu pay sahiplerine ellerinde bulundurdukları beher hisseye % 50 (Elli) oranında (B) Grubu hamiline yazılı bedelsiz hisse verilmesine ve gerekli işlemler için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmasına karar verildi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Sayfa 24/84 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •