Sayfa 33/84 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by deep voice Yazıyı Oku
    İçerideki parayı harcarsa verir bedelsizi harcamadan vermez biriktirir
    Kaç köşe cevabını alamadık :D
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

2. ..yap işlet devret modeli ile migros a verilmişti zamanında..sonra 2.etap ın inşaatı yapıldı 1.etap dan gelen kiralarla ..sonra kar payı dağıtmya başladı ..borsaya kote olmadan 1-2 kez az para dağıtmıştı..borsaya girdikten sonra vergiden muhafiyet olayları falan devreye girdi sonra tadilat yapıldı metrekare arttı sonra kar iyice arttı... köşe sayısı çok değil
    bu arada %5.48 e ulaşmış pagyo

3. 07.06.2018 tarihinde 230 bin lot tekstilden alış var demiştiniz onun takasa girişi sanırım, resmiyette sayın Bekir Akar' ı geçip pagyodaki 4. büyük hissedar olmuşuz, darısı fiyat artırmadan Sayın Sinan Aydın Aygün' nün başına...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...

4. yeni gimat bugün 300 bin lot daha panora alıp ortaklıgını yükseltmeye devam ediyor...biraz da akiş alsa fena olmayacak...

5. Bugünkü yoğun satışlar konusunda bilgisi olan var mı acaba? Bir haber var da herkes mi satıyor yoksa bir ortak satışa mı geçti?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. Kendi hisselerimizi alıyor olabilirmiyiz?...
    Alıcı kademelere 1111-2222-3333-4444-14444 yazmaya başladı birşey mi ima ediyor?...

7.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Kendi hisselerimizi alıyor olabilirmiyiz?...
    Alıcı kademelere 1111-2222-3333-4444-14444 yazmaya başladı birşey mi ima ediyor?...
    Siz yazınca baktım, haklısınız, muhtemelen geri alım yapılıyor. Gerçi beni ekmeğimden ettiler, 8,15'ten biraz alıp bir de 8,11'e emir girdim ama geri alım başlayınca amacıma ulaşamadım.

Sayın MSB satıcı kim olabilir sizce? Bir tahmininiz var mı? Kurumsal bir yatırımcı çıkıyor olabilir mi?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Siz yazınca baktım, haklısınız, muhtemelen geri alım yapılıyor. Gerçi beni ekmeğimden ettiler, 8,15'ten biraz alıp bir de 8,11'e emir girdim ama geri alım başlayınca amacıma ulaşamadım.

Sayın MSB satıcı kim olabilir sizce? Bir tahmininiz var mı? Kurumsal bir yatırımcı çıkıyor olabilir mi?
    Malesef bilgim yok, takaslar çıkınca sayın deep voice belki yorumlayabilir...

Sayfa 33/84 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •