Sayfa 54/82 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hani devir öncesinde hisseyi biraz yukarı taşırlar diye umutlanmıştık ama hiç de öyle niyetleri yok gibi.
    Üç kuruş için kendine laf ettirmek istemiyorsan en kötü 4 üstü yaptırman lazım Z. Ağa, yüksek maliyetlerin yarısı oluyor. Züğürt Ağada bile kimsenin alacağı kalmamıştı.
    açikcasi hergun almaya devam ediyorum. benim icin farketmiyor , en kotu 3. turu bindiririm. net bu fiyatlardan hergun aliciyim ! ha daha asagi verirse daha cok aliriz !

zaten bu endekste ciddi ucuz kaldi. satis konusu apayri bir durum.

en kotu kasada 60-70 milyon nakit kaliyor. yillik repo yapsa 10 milyon kar yazar. oyle bakiyorum duruma

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    açikcasi hergun almaya devam ediyorum. benim icin farketmiyor , en kotu 3. turu bindiririm. net bu fiyatlardan hergun aliciyim ! ha daha asagi verirse daha cok aliriz !

zaten bu endekste ciddi ucuz kaldi. satis konusu apayri bir durum.

en kotu kasada 60-70 milyon nakit kaliyor. yillik repo yapsa 10 milyon kar yazar. oyle bakiyorum duruma

Evet aynen öyle dostum, ne endeksden, ne de satıştan yatırımcıya bir fayda sağladı, en büyük vurgunu Zekai ağa yapmış ve kimseye koklatmıyor.

Zekai Dursun, hissen hep 3.50 de dursun.
    Son düzenleme : bawer; 03-10-2019 saat: 09:27.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Sn. Hayek, şimdi Rekabet Kurulu onay verirse devir işlemi yapılabilir mi acaba, örnek olarak TATGD makarnayı sattı, RK onay verdi ve iş bitti.
    En iyisi Orman Bakanlığa sormak, Ankara'ya gidip sormak lazım, belki de iş bitmiştir, şirket açıklamıyor.

Sn. Hayek, şimdi Rekabet Kurulu onay verirse devir işlemi yapılabilir mi acaba, örnek olarak TATGD makarnayı sattı, RK onay verdi ve iş bitti.
    En iyisi Orman Bakanlığa sormak, Ankara'ya gidip sormak lazım, belki de iş bitmiştir, şirket açıklamıyor.
    orman bakanligi onayi gelmiş ki, rekabet kurumuna basvuru yapilmis olsun. yoksa rekabet kurumuna basvuru yapmanin bir anlami yok !

kaldiki orman bakanligi onayi gelmis ise olay bitmis demektir. rekabet kurumundan zaten sorun cikmaz ... ama zaten sirket rekabet kurumu ile alakali tek bir satir aciklama yapmadiki sonra neyi aciklayacak

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    orman bakanligi onayi gelmiş ki, rekabet kurumuna basvuru yapilmis olsun. yoksa rekabet kurumuna basvuru yapmanin bir anlami yok !

kaldiki orman bakanligi onayi gelmis ise olay bitmis demektir. rekabet kurumundan zaten sorun cikmaz ... ama zaten sirket rekabet kurumu ile alakali tek bir satir aciklama yapmadiki sonra neyi aciklayacak

Ben de aynı düşüncedeyim, rekabet kurulu başvurusu son viraj olması lazım.
    Şimdi şirket bakanlıkla ilgili onay duyumu aldık vs. gibi açıklamlarla sorumluluktan kurtulduğunu sanıyor, oysa madem onay vermişler, resmen onay aldık deyin, neden saklıyorsunuz.

Ya bunlar hiçbir şey bilmiyorlar, ya da bizim bir şey bilmediğimizi düşünüyorlar, bugüne kadar kaç tane birleşmeye, satınalmaya, çağrı fiyatına katıldığımızı bilmiyorlardur, yol haritasını bilmediğimizi düşünüyorlardır mutlaka.

Ben de aynı düşüncedeyim, rekabet kurulu başvurusu son viraj olması lazım.
    Şimdi şirket bakanlıkla ilgili onay duyumu aldık vs. gibi açıklamlarla sorumluluktan kurtulduğunu sanıyor, oysa madem onay vermişler, resmen onay aldık deyin, neden saklıyorsunuz.

Ya bunlar hiçbir şey bilmiyorlar, ya da bizim bir şey bilmediğimizi düşünüyorlar, bugüne kadar kaç tane birleşmeye, satınalmaya, çağrı fiyatına katıldığımızı bilmiyorlardur, yol haritasını bilmediğimizi düşünüyorlardır mutlaka.
    bizim birsey bilmedigimizi dusunduklerini zannetmiyorum. genel kurul da anlamislardir sanirim anlamamislarsa da anlarlar diye dusunuyorum

7. Şu anda iki tane turizm şirketi TAVAN. Pkent, Ayces ayrıca Kstur da tavana yol almaya başladı.
    Zekai Dursun'un hissesi hala yerinde duruyor, birgün de sen devre kestir de millet seni konuşsun ağa.

Şu anda iki tane turizm şirketi TAVAN. Pkent, Ayces ayrıca Kstur da tavana yol almaya başladı.
    Zekai Dursun'un hissesi hala yerinde duruyor, birgün de sen devre kestir de millet seni konuşsun ağa.
    sn .bawer

rekabet kurumunun hizmet standartlari bolumunde "birlesme ve devir ile alakali islemler" icin max. 1 ay icinde islemin tamamlanacagi belirtilmis.

ayrica / eger 1 ay icinde gorus bildirimi yapilmaz ise islemin resen kabul edildigi ifade buluyor.

bu durumda haber medyaya 23 eylul tarihinde dustugune gore 22 eylul gibi basvuru yapilmis olmali. bu durumda bugunu saymazsak max. 18 gun icinde rekabet kurumu onayi gelecektir diye dusunmekteyim.

fazla kacar taraflari kalmadi yani

Sayfa 54/82 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •