Sayfa 6/82 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Varlık değerlemesiyle duran varlıklar kalemine 80-90 milyon tl eklenecek, invest ve tera ağustosun başında beri topluyor, 10 aracı kurum malın yaklaşık %85ine sahip, hacim fiyat düşüşüne eşlik etti, ben bilanço beklentisiyle izlemeye aldım...

2. Geçen sene 12 ağustosta 2. dönem geçici vergi beyannamesini vermişler, 3-5 gün içinde netleşir buralarda mı kalacağımız, yoksa yeni ufuklara mı yelken açacağımız...

3. Tahtayı genelde İnvest ve son zamanlarda osmanlı tutuyor, bugün marbaş ki toplamda %2,74 takas payı var ve a1 capital ki önemsiz bir malı var salmaya çalışıyor...

UTPYA Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -12848637 Ana Ortaklık Payları: -12844609

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Son açıklanan sirket bilancolariyla yıllara göre dönem ve net karları.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Son 3 Ay Özkaynaklarını Yüzdesel Olarak En Fazla Artıran Şirketler (Sıralı)

Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Borçlu şirket parayı nereden bulacak da bedelsiz yapacak, yeniden değerlemedeki artış özsermaye kaleminde değer artışı gösteriliyor fakat ödenmiş sermaye olarak gösterilemiyor, 2012 bedelsiz başvurusunun kaynağı da reddedilme sebebi de buydu..hem bu kaçıncı değerleme..
    benim tahminim ya bedelli gelir ya da sahip oldukları bir kısım hisseleri de borsada okutabilirler..
    yatırım tavsiyesi değildir..
    Adam değerlemeden oluşacak farkla bedelsiz haberi sürdü piyasaya ve 4m lot gibi hisse dağıttı topikte dev havuç hikayesiyle ky malda tuttular ve sonuç hüsran..

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

Sayfa 6/82 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •