Sayfa 27/46 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Moratoryum Resti

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    saykil lar-cycle- tamamlandiginda...ilk olark dipten %400-500 banka kaatlari prim yapar...ilk 2-3 yilda...

saykilin tamamlanmasi icin xbank in...daha da dusmesi gerekiyor...oyun planina saykil hesabina gore...

iste benim yarim dolara yonca alacagim dolar bazi 4-5 katina satacagim...dememin temelinde...yukaridaki gonderide gecen ozkaynak hesaplamasi yatiyor...

her seyin cok guzel oldugu bir piyasada...borsa degerlendirmeleri elbette ozkaynak degerinden daha yuksek olur...

en azindan...isim...serefiye...gibi degerlemeleri sebebiyle...

ancak bu zamanlarda bitmesi gereken...hatta uzatmalari oynayan... 2008 de baslayan icinde bulundugumuz bu saykilin tamamlanmasi cok uzadi...yahu...

belki de gecende gordugumuz 83.500 ile...saykil tamamlandi...ama bana haber etmedi yahu...
    Son düzenleme : PISKOPAN; 15-06-2019 saat: 15:54.
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    dune ait bir haber...ve dun aksam bahsettigim...abd denge ve satranc politikalari geregi tr yi ikna cabalari hala suruyor aslinda...

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) sözcülerinden Eric Pahon, Rusya’nın S-400 satışı ile Türkiye-ABD ilişkilerini çatlatmaya çalıştığını öne sürerek “Buna izin vermeyeceğiz†dedi.

ABD’nin, Rusya’dan hava savunma füzesi almasına misilleme olarak başta F-35 savaş uçaklarının Türkiye’ye verilmemesi olmak üzere biz dizi yaptırıma hazırlandığını Ankara’ya bir mektupla iletmesi diplomatik krizi yeni bir boyuta taşıdı.
    Pentagon sözcüsü Pahon, El Hurra kanalına sıkıntının aşılması için neler yapıldığını şöyle anlattı:

“S-400 anlaşması ve bunun F-35 savaş uçakları programına etkileri konusunda, Türkiye-ABD-NATO ilişkisinin geneline ve bu ilişkinin ne kadar büyük ve katmanlı olduğuna bakmak lazım. ABD Türkiye’ye kilit bir stratejik müttefik olarak çok değer veriyor. Tatbikatlara, onların kuvvetleriyle birlikte çalışma kapasitemizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Bu ilişkinin derinliğine bakmak lazım. Moskova ise (Türkiye-ABD arasında S-400 konusunda yaşanan) bölünmeyi kullanarak bu çok derin ilişkiye zarar vermeye çalışıyor.â€

Türkiye ile 70 yıllık müttefik olduklarını hatırlatan Pahon “Zor zamanlardan geçtik, bu olacak. Tabii ki Türkiye’nin S-400 alımından vazgeçmesini, S-400’ü satın almamasını ve Patriotlar gibi NATO’yla uyumlu bir sistemi almasını isteriz†dedi.
    ABD Savunma Bakanvekili Patrick Shanahan ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın temaslarında iki ülke ilişkilerinin devam etmesi yönündeki isteklerini tekrar vurguladığını belirterek Pahon, S-400 meselesiyle ilgili olarak, “Moskova bu ilişkilerde çatlak yaratmaya çalışıyor ama biz bunun olmasına izin vermeyeceğiz†diye konuştu.
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    sosyal medyada gordugum bi gonderi...

moodys Turrkiye'nin kredi notunu "Yatirim yapani .iksinler" olarak teyit etti...
    ...ytd...by beybaba

en son 2013 yilinda yatirim yapil
    abilir. notu vermislerdi. masaallah o gun bugun yatiriyorlar.

Ben bunları niye yazdım hiç bilmiyon...Yazdıkça açılıyon abi...

abi ,senin analizden kılıçtar abi bırakçak yorumu çıkar
    bence de yazdıkça açılıyon
    varsa vaktin kıbrısı da yaz
    galiba türk tarafında
    petrol yok
    nası bi ugursusuz…

stah abiyi davet ettim
    boboya da twiterden yazarın

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Hisse.net üyeleri olarak /

hisse.nete üye olmayan kişilerin ( cevap vermesi mümkün olmayan ) arkasından yazı yazmıyoruz. / bu yür yazılara izin vermiyoruz.

üyelerimizin buna dikkat etmesini rica ederim.

yazılanları sildim...

Guneysu abem;
    Iki yazımı silmissin.

Burada taşlar bağlı, öte tarafta köpekler serbest.
    Bu nasıl iş?
    Elini cebime atmışmış. Hakaret ve küfurler de duruyor. Bazı zayıf karakterler de onları beğenmiş.

Bu durumda
    Isim vermeden yazmam lazım. Tarihe not düşmek icin.

Vatandaş diyor ki "0101'in cebine elimi soktum"
    Viopcu zannediyor beni. 3-5 lotla 3-5 puan yakalamışmıs, efeleniyor.
    Elini kimin cebine sokmuş bilemem fakat dikkat etsin de eline yanlış şey gelmesin.

Hisseciyim.
    Alarkoda %90 portföyüm var.
    6 ayda dolar bazlı %50'den fazla prim yaptı.
    Iste size analiz beaaa!

Bilgi ve arsiv çağındayız. Kiramen katibin gibi bilgisayarlar.
    Herkesin sildikleri de unuttukları da karşılarına çıkar.

Tekfen analizindeki cahilliği ve iftiracılığı gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Guneysu abem;
    Iki yazımı silmissin.

Burada taşlar bağlı, öte tarafta köpekler serbest.
    Bu nasıl iş?
    .
    Biz hisse.net'iz

Biz forumların abi'siyiz.

büyüklük hep bizde kalır.

bana da ne hakaretler ediliyor. başka forumlarda.

buradan attığım veya ceza alan üyeler tarafından.

sen buradan ona gönderme yapmaz isen, Oradan da sana gönderme yapılmaz diye düşünüyorum.

üye olup yazınca, kozlarınızı paylaşırsınız.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    evet...ve oradan ozgurce sallamasi...hos degil...hah hah hah...egiticem onu gene...zaten kopegim olur kendisi...

umarim duzelir...
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 27/46 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •