Sayfa 28/46 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Moratoryum Resti

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    yani...onu topluma tekrar kazandiralim...muptezel muczipimi...hah hah hah...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    adamin egitime ihtiyaci var...bize dusen de...onu topluma kazandirmak...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    sen de ordan o koyden...sacmalama mujgan...biliyon duburden cocuk olmaz!..
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    neyse topak konusu daalmasin...gene kapatcak topaki sn.guneysu...
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,651
     Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Sn Güneysu ,
    , biz ne yapacaz onuda anlat.
    .
    Git oraya üye ol, sende ona yaz.

özgürlük yok mu orada yoksa.. ?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,651
     Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    evet...ve oradan ozgurce sallamasi...hos degil...hah hah hah...egiticem onu gene...zaten kopegim olur kendisi...

umarim duzelir...

temizlik yaptım yine....

konu dağılmasın.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Git oraya üye ol, sende ona yaz.

özgürlük yok mu orada yoksa.. ?
    Bu kadar basit diyorsun yani helal olsun.
    Gelsin bakalım .

8.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Ben bunları niye yazdım hiç bilmiyon...Yazdıkça açılıyon abi...

abi ,senin analizden kılıçtar abi bırakçak yorumu çıkar
    bence de yazdıkça açılıyon
    varsa vaktin kıbrısı da yaz
    galiba türk tarafında
    petrol yok
    nası bi ugursusuz…

stah abiyi davet ettim
    boboya da twiterden yazarın
    Kıbrıs meselesi yazdığımız gibi işte abi...3 ülke doğalgaz buldu. İsrail, Mısır ve Kıbrıs Rum kesimi. Bizim sahalarda gaz yok ama Lübnan sahasında var.İran'ın Suriye'den defedilmesi gerekiyor. Bunu Rusların yapması lazım. Bu olduğunda İsrail Lübnan'a çöker.
    İsrail,Mısır ve Rumların buldukları kaynakları Fransa ve Abd şirketleriyle paylaşmaları lazım. Aslan payını bu şirketler yiyecek. S400 meselesinin en önemli ayağı bu. Bu ülkeler Türkiyeye karşı ittifak oluşturdular. Abd ve Rusya ittifak halinde olduğundan, Ruslar bize S400 veriyorlar. Abd ise bizi tehdit ediyor. Bu 3 ülkeyi de bizim karşımıza dikiyor. Biz s400'leri Kıbrıs'a ve Ege'ye konuşlandırınca, bunlar Fransız,İngiliz ve Abd'nin kucağına oturmuş olacaklar. Bu defa Almanların da bu işten alacağı pay var. Buradaki kaynaklar Türkiye üzerinden Avrupaya nakledileceği için biz de yeriz bir lokma.

S400'ün ikinci ayağı füzelerin incelenmesi, Nato uçaklarının ve pilotların eğitimi. Çünkü; bu füzeler mesela Hindistan'a da satılıyor. Rusya bu füzeleri başka ülkelere de veriyor. Nato uçaklarının ve pilotların eğitim alması lazım. Bu eğitimin verileceği dünyada 2 üs var. Biri Abd'de, diğeri Türkiyede Konyada. S400leri Abd alıp, Abd'de eğitim veremeyeceğine göre, Türkiye alıp,Konyada eğitim verecek abi.

Zati Rusya'nın, Türkiye gibi bir Nato ülkesine S400'leri teslim etmesi, Rusya ve Abd arasındaki gizli işbirliğinin kanıtı.

Askere gidecek olanlar, yedeksubay olarak gitsinler. Şimdi yedek astsubaylık çıkarmışlar. Öyle de gitsinler. 31.000 verip, kısa dönem yapanları yeniden çağırabilirler.

Ben uzun zamandır yazıyorum, Tsk; Pakistan-Hindistan ve Doğu Türrkistanda kullanılabilir. Kıbrıs,Suriye falan bunlar masal...Bizim görev yerimiz çok daha uzaklarda. Kısa dönem 6 ayda yaptım kurtuldum dersin, kendini er rütbesiyle Afpak bölgesinde bulursun. Diğer türlü, yeniden çağrıldığında subay, astsubay olarak gidecen.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 28/46 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •