Sayfa 105/199 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 833 - 840 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Pastada acikci nerde 2 m alimla kapanmis gayet iyi 49-50bandinda
    Gap diyorsun arkadasim yine solim her gap hemen kapanmaz diger senetlere bak 3 yil 5yilda surer kacis gapi yaptiysa duserken cikarken kapatmak zorunda degil 46 gelse yine alirim 35 kadar para hazirladim gelmesi isime yarar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Şaka gibisiniz. Kağıtta 14.08.2017 de birleşme genel kurulu var. Siz güçlü yükselişten bahsediyorsunuz. Kağıtta % 65 değişim hakkı var, 0.41 ayrılma halkı. Sizce güçlü nereye gider. Bence en güçlü gideceği yer , oda giderse 0.56 dır.
    Dostum başka senaryo yazın buna kimse inanmaz.ytd.
    Siz iyi biliyorsunuz sayın realiter,
    Sizinle tartışmaya girmeye niyetim yok. Ben sadece bir yorum yaptım.. Hedef vb vermedim. Size Hedef verenlere yöneltin oklarınızı isterseniz.. Ytd..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Siz iyi biliyorsunuz sayın realiter,
    Sizinle tartışmaya girmeye niyetim yok. Ben sadece bir yorum yaptım.. Hedef vb vermedim. Size Hedef verenlere yöneltin oklarınızı isterseniz.. Ytd..

Sayın muhabere, benim kimse ile tartışmaya niyetim yok. Rıza çok ev yıktı, çok ocak söndürdü. Çoğu arkadaş körkuyuya düşmüş gibi. Çıkacak bir yol bile bulamıyorlar.Diyecegim şu ki; bırakın herkes kendi kararını kendi versin. Siz veya güçlü çıkacağına inanan arkadaşlar varsa portföyünü artırsın. Inşallah çok kazanırsınız. Satmak isteyen varsa satsın. Ben sadece şunu söylerim. Burada % 65 değişimden fazla arayan varsa avucunu yalar. Rıza kendi kazanmadan kimseye zırnık koklatmaz. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sayın muhabere, benim kimse ile tartışmaya niyetim yok. Rıza çok ev yıktı, çok ocak söndürdü. Çoğu arkadaş körkuyuya düşmüş gibi. Çıkacak bir yol bile bulamıyorlar.Diyecegim şu ki; bırakın herkes kendi kararını kendi versin. Siz veya güçlü çıkacağına inanan arkadaşlar varsa portföyünü artırsın. Inşallah çok kazanırsınız. Satmak isteyen varsa satsın. Ben sadece şunu söylerim. Burada % 65 değişimden fazla arayan varsa avucunu yalar. Rıza kendi kazanmadan kimseye zırnık koklatmaz. Ytd.
    Haklısınız sayın realiter. Allah fırsatçılardan, onların kötülüklerinden korusun bizleri.. Sıkıntısı olanlara da yardımcı olsun.. Güçlü yükseliş derken 1 TL gibi bir beklentiye girmedim. Yani 55-60 gibi bir rakam olacaksa 52 geçilmeli demek istedim.. Kendimce amatör ve teknik bir yorumda bulundum.. Teknik vb. tüm yorumlar tam tersi olabilir.. Tüm arkadaşlara ümidi olanlara hayırlı bol kazançlar dilerim.. Saygılar.. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    arkadaşlar realiter haklı rıza.kul hakkı flan hikaye geliyor bunlar şirketleri mi borsaya halkiı soymak için arz eden ve kanun nizamı uyduran spk uyutan her 5 yılda milyon vuran şirketlerin faliyeti olmayan halkı soguslemekk. geçim kaynakları bu devlet bence geçen yıl darbe deki usas hareketlenmesi ve kimler yükseldiğini feto bağlantı sini araştırmalı mutlaka

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. geçen yıl 10 temmuz 15 temmuz arasında işlem yapan tüm yatırımcıların ve ezanın geçmişe donuk banka eft ve feto bağlantıları araştırılmalı 15 temmuz da çıkış yapan borsa dan usastan kimmm

7. g.k kadar 41 altı salarlar aklınca 48 49 50 mal pazarladilar ytd

8. bu şirketin geçen sene mal kaçırır gibi 15 temmuz hareketi satın savcılarının tarafından darbe ve feto bağlantıları araştırılmalı spk uyuma bimerr yazdım sizde yazının arkadaşlar bistt nerdesin

Sayfa 105/199 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •