Sayfa 189/199 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. [![image](https://i.hizliresim.com/nJAGa0.jpg)...im.com/nJAGa0)

Çok şükür hala sağlam

2. buda saatlik yarın önemli diyor bu patternden nasıl kurtulucak acaba

3.  Alıntı Originally Posted by insidon33 Yazıyı Oku
    Üstad realiter nedir durum ?
    Sayın insidon. Ben üstad değilim. Ben marabayim. Benim maraba olarak fikrim. 0.55 desteğinden döndü. Ilk hedef 0.63. Şartlar uygun olursa bir kez daha 0.65.der ve Bence usaş burada hayatına The end Eder. Bu masalda burda biter. Ytd.

4. Teşekkürler

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by faruk55 Yazıyı Oku
    Realiter in işi var .... tahta düşerse gelir... merak etme...
    Gülüyoruz ağlayacak halimize. Bu kağıt 1.64.73 değişimle birleşmeye gidiyor. Riza'dan başka burada kaç tane kağıtta karda olan var? Sayi varmı Rızanin kâğıdında karda olan.... Sanmam varsa belki bir iki kişi. Kalanı hep zarar! Ben merak ediyorum. Bundan yaklaşık on beş gün önce, telefonla görüştüm. Görüştüğüm kişi bana "merak etmeyin birleşme on güne kadar olur" dedi. Hala ortada birleşme yok. Olacaksa neyi bekliyorlar. Daha önce bu süreç hepsi on gün içinde olup biterken. Şimdi süreç neden uzuyor. Benimle birlikte bunları merak edip araştıran veya bu sorulara cevap verecek olan "üstadlar" Varmı. Bedavan klavye kahramanlığı yapmanın dışında. Ytd.

7. Uzun vade düşünürüm. En az 1 yıl tutarım😂👍

Sayfa 189/199 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •