Sayfa 112/486 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 889 - 896 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

2. Arkadaşlar teknik işlemez bu kağıda...adamın canı nasıl isterse o yöne götürür...

3. Buranın topik olduğunu unutan lar burda boş boş konuşan veya tahta yapanla kavga eden ,
    yakında burda bokuylada kavga edecek olan çok bilmişler.
    Bunda teknik işlemez diyen vatandaş talo 77 sen geçen tahtadan tüyerken biz teknikten oyunda kaldık.
    Şimdi çizemediğiniz için resimi size uzak bu konular.
    Bu yüzden faydalananlarada saygı gösterin ekranın üzerinde red butonu var basarsınız .
    İstediğinizi görmezsiniz.

4. Adam 300 küsür msj atmış hepsi usak da

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bilanço açıklandığı andan itibaren her yorumumda bilançonun iyi olduğunu yazdım.
    Buna istinaden birileri satarken ben aldım.
    Zaman yorumlarımı boşa çıkarmadı.
    Ben sattım diyerek Millete sattirmaya çalışanlar vardı.
    Tahta yukarı dönünce de ben aldım diye övgü bekleyenler vardı.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sektördeki bir diğer firma ege seramik ilk üç aylık karı 12 milyon tl fiyatı 3.78 tl fk si 8.89 pd/dd 1.12
    Uşak seramik ilk üç aylık karı 1.1 milyon fk si 22.11 ve pd/dd 0.97
    Uşak nezaman böyle burnunu havaya kadırsa senedi birileri pompalama başlasa arkasından bir çomaroğlan çıkmıştır. 2012 deki operasyon ve arkasından yüzde 200 bedelli de aynen böyle başlamıştı ve enson tahtayı küçük yatırımcının üzerine yıkan bir grup, inşallah tarih tekerrür etmez. Zira borç içinde yüzen bir şirket için bulunmaz bir beleş para zemini yavaş yavaş oluşuyor. İnşallah tahta yapicilar küçük yatırımcının cebindeki paraya gözünü dikmemistir. Yoksa bu şirketin geçmiş maceralarını ve mali yapısını inceleyen aklibasinda yatırımcı şu anki fiyatın ne denli şirket değerine uygun olduğunu bilir.
    Yatırın tavsiyesi değildir. Sadece geçmiş tecrübelerin bir paylaşımı ve hatirlatmasidir.
    Sayın playmarker o gün geldiğinde inşallah sizde burada olursunuz.

Alıntı Originally Posted by Lazoglu73 Yazıyı Oku
    Sektördeki bir diğer firma ege seramik ilk üç aylık karı 12 milyon tl fiyatı 3.78 tl fk si 8.89 pd/dd 1.12
    Uşak seramik ilk üç aylık karı 1.1 milyon fk si 22.11 ve pd/dd 0.97
    Uşak nezaman böyle burnunu havaya kadırsa senedi birileri pompalama başlasa arkasından bir çomaroğlan çıkmıştır. 2012 deki operasyon ve arkasından yüzde 200 bedelli de aynen böyle başlamıştı ve enson tahtayı küçük yatırımcının üzerine yıkan bir grup, inşallah tarih tekerrür etmez. Zira borç içinde yüzen bir şirket için bulunmaz bir beleş para zemini yavaş yavaş oluşuyor. İnşallah tahta yapicilar küçük yatırımcının cebindeki paraya gözünü dikmemistir. Yoksa bu şirketin geçmiş maceralarını ve mali yapısını inceleyen aklibasinda yatırımcı şu anki fiyatın ne denli şirket değerine uygun olduğunu bilir.
    Yatırın tavsiyesi değildir. Sadece geçmiş tecrübelerin bir paylaşımı ve hatirlatmasidir.
    Sayın playmarker o gün geldiğinde inşallah sizde burada olursunuz.
    Valla ben bu konuda iddalaşma niyetinde değilim.
    Şirketin borçlu yapısı gereği diğer borçlu şirketler gibi bedelli sermaye ihtimali her zaman mümkündür.
    Sonuçta bir yönetim kurulu kararına bakar.
    Ben mevcut duruma yorum yaptım. Yılda 30-40 milyon faaliyet karı eden şirket olarak ucuz buluyorum.
    Fakat şirket yönetimi borcu, yıllar içinde faaliyet karı ederek ödeyebileceği gibi bedelli sermaye.art. yolunu da seçebilir.
    O gün gelirse de burada olurum senin için.

7. Faaliyet karını aşağıda finansman gideri olarak bankalara vermekte ne olacakta faaliyet kari en dipte net kara dönüşecek o net kardan da ortaklara kar payı gelecek, faaliyet karının ortaklara ne faydası var birde bu gözle bakmak gerek...

Şirketin mali durumu ile ilgili tamamen beni bağlayan şahsi yorumumu da yapayım.
    Rakamlar kabaca alınmıştır.
    Yaklaşık 400 milyon toplam borç var.
    Bunun 200 milyonunu Dönen varlıklardaki ticari alacaklar ve nakitleri karşılık sayalım.
    200 milyon net borç var diyelim.
    Yılda en az 40 faaliyet karı öngörelim.
    Borçsuz şirket olsa toplam şirket değeri ne ederdi?
    10 yıllık geliri kadar desen 400 milyon ederdi. Düş 200 milyon borcu .
    200 Milyon net değer kalır.
    Duran varlıkları bilerek degere dahil etmedim farkındaysanız.
    Sermaye ne kadar dı?
    43 milyon küsür. Neredeyse 5 TL hisse değeri buldum.
    Bana göre ucuz bir hisse ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi de bedelli de her zaman ihtimal dahilinde.

Sayfa 112/486 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •