Sayfa 400/486 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Değerli arkadaşım sizi çok iyi anlıyorum. Bende beklemedeyim. Bu düşüş sanki silkeleme oparesyonu gibi geliyor. Hedefim ay başına kadar yada ocağın ilk haftasına kadar beklemek. İpekler 6.66 dan vererek 1.70 den tekrar bu hisseye girmiştim. Şimdi ipek e bakıyorum birde uşak a bakıyorum. Üzülüyor insan haliyle. Neyse kardeşim sabır etmekten başka şansımız yok. Umarım hersey istediğimiz gibi olur. Sağlık ve bol kazanç
     Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Tam bir kağnı arabası. 6 aydır 1 kere adam gibi hareket etti +9 küsür yaptı ertesi gün -16 yaptı. Devamında zirveden aşağı -25 yaptı. Yani demem oki nasıl bir ocguyla karşı karşıya kaldık. Usak 16.8 de beklerken Tspor 1.5 tl / tuclk 2.80 tl / netaş 10 tl ydi. Bu hisseleri satip usak aldım oteki hisseler durumu ve halimiz ortada.
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım sizi çok iyi anlıyorum. Bende beklemedeyim. Bu düşüş sanki silkeleme oparesyonu gibi geliyor. Hedefim ay başına kadar yada ocağın ilk haftasına kadar beklemek. İpekler 6.66 dan vererek 1.70 den tekrar bu hisseye girmiştim. Şimdi ipek e bakıyorum birde uşak a bakıyorum. Üzülüyor insan haliyle. Neyse kardeşim sabır etmekten başka şansımız yok. Umarım hersey istediğimiz gibi olur. Sağlık ve bol kazanç

Sayın ulas351 kardeşim herşey inşallah iyi olacak beklemedeyiz. Yabancı çok fena hisseden çıkmış. Bu kadar düşmesinin sebebi belli oldu. belki hayırlı olur. Belki hisse oclarının elinden kurtuluyordur.

3. Tam 12 gündür adamlar öyle bir dalga geçiyor ki ama bu devran elbet döner.

4.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Tam 12 gündür adamlar öyle bir dalga geçiyor ki ama bu devran elbet döner.
    Adamlar resmen UŞAK geçiyor

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kaka maka derken şaka yaptı 1.74 dü gösterdiler 1.71 üstüne kapatırsa iyi olacak inşallah...😉☺

6. Tera bugün 1.73 maliyetle 1.500.000 bin mal çekmiş. Eğer başka yere virman yapmazsa bu hisseyi buralardan satmaz. Muhtemelen patron diye düşünüyorum. 1.71-1.73 aralığında güç toplar bir kaç gün buralarda kalırsa tekrar yukarıya bir hareket yapar diye düşünüyorum. Asla Yatırım T avsiyesi Değildir. Sesli düşündüm.

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Az kaldı ömerkumpas,birkaç hafta daha dayan,2,xx li seviyeler uzak değil.....
    Arkadaşlar sağlam durun ,son bir defa 1,6x lı rakamları gösterip 2 ,xx li rakamları göreceğiz inşallah.....

8. Filip bugün aldığı malı satış için 1.71e yigmis kapanışa yakın çekip vermezse sıkıntı yok. Eğer bu aracı kurumdan alan gunlukcuyse kapanışa yakın 1.70 e malı basar tahtayı bozar umarım ben yanılırım. YTD

Sayfa 400/486 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •