Sayfa 328/486 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Bu hisse de a grubu b grubu yok.

BEKLEYİN GELİYORUM.BUNU SİZ İSTEDİNİZ.

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Bu hisse de a grubu b grubu yok.

BEKLEYİN GELİYORUM.BUNU SİZ İSTEDİNİZ.
    İki iki gelen sen misin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yonetim acgozlu, maalesef arada pazarlamaci grupta bazen atliyor , 2 -3 kademe yukardan vermek icin. spegin elindeki mali kapinca kyler, o da asagi basiyor. Ayrica,Twitter da teknik cizimlerle aldananlar oluyor...nereye kadar sarkitir ya da nereye kadar tepki yukselisi yapar bilemeyiz. Sirket iyi, nakite ihtiyacin yoksa kapat defteri elbet hakettigi yere gelecek. ytd

4. hisse düşüşte, inşaat sektöründeki kriz hisseyi olumsuz etkiliyor

5.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Yonetim acgozlu, maalesef arada pazarlamaci grupta bazen atliyor , 2 -3 kademe yukardan vermek icin. spegin elindeki mali kapinca kyler, o da asagi basiyor. Ayrica,Twitter da teknik cizimlerle aldananlar oluyor...nereye kadar sarkitir ya da nereye kadar tepki yukselisi yapar bilemeyiz. Sirket iyi, nakite ihtiyacin yoksa kapat defteri elbet hakettigi yere gelecek. ytd
    Teknoloji yatırımlarını tamamlamış, bedelli sermaye artışı ile gücüne güç katmıştır.Dövize talebin anormal şekilde ihtiyaç duyulan bu

günlerde paso ihracat çalışan firma, hem kendi finansallarını güçlendirmekte hemde ülkemize döviz kazandırmaktadır.

Yaptığım inceleme ve araştırmalarda yurt içi bayilere mal tedarikini ileri tarihlere sarkıttığı, üretimin yurt dışı için yapıldığını

gözlemledim.Tam istihdamda çalışan, ülkeye döviz girişi sağlayan uşak seramik için sorun görmüyorum.

yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

6. Uşak Seramik şirketinin Tanışlar Grubu şirketleri ile yapmış olduğu iş ve işlemlerin mercek altına alınmasının elzem olduğu kanaati

taşımaktayım.Ortaklık haklarımıza zarar verilip verilmediği noktasında tespit yapılması, gerektiğinde haklarımızı dava yoluyla

aramak dahil tüm yargı ve denetim müessesinin işletilmesinin sağlıklı ve verimli olacağı kanaati hasıl olmuştur.Yatırımcı ve şirket

ortağı olarak haklarımızı korumak adına gereken tüm hukuki süreçleri ve mevzuata uygunluğunun takibinde hassas ve itina

göstermemiz son derece önemli ve gereklidir.

Saygılarımla.

uşak seramikte rtaklar neden bedelli sermaye arırımına katılmadılar acaba
    hakim rtaklar demek istedim kafama takıldı yksa şirketle ilgili bir sıkıntı yk görünüyr
    yt.tv.değ.

8. Uşak seramiği beğenmemin en önemli nedenlerinden biri İMTIYAZ HAKKI olmamasıdır.

Oy hakkında imtiyazlı paylar ile küçük bir azınlık, ortaklığın yönetimine hakim olabilmektedir; böylece ortaklığın iradesi çoğunluğun iradesi yönünde değil, yönetimi ellerinde bulunduran küçük bir azınlığın iradesi yönünde belirlenmektedir.(Bistte onlarca örnek verilebilir.) Bu durumda, sermayeye oranla hak elde etme ve yönetimde söz sahibi olma ilkesinden uzaklaşılmakta; her pay sahibi, koyduğu sermaye kadar yönetimde söz sahibi olması gerekirken, oy hakkında imtiyaz ile bazı pay sahiplerine koyduğu sermayeden daha fazla söz hakkı tanınmaktadır. Sermaye ve üstlenilen riziko ile orantı sağlanamaması, rizikoyu taşımayanların ortaklığı yönetmesi sonucunun ortaya çıkması açısından oy hakkında imtiyazlı paylar sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir.
    Bu durum Uşak şirketi için değerlendirildiğinde;hakim ortakların bedelliye katılmaması veya hisse satımı yapıldığında hisse payları düşeceği için yönetime yeni ortakların gelmesi demektir.Bu durumda hisseye talebin artması sonucunu ve hisse fiyatının artmasına vesile olur.

Sayfa 328/486 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •