Sayfa 135/278 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Kısa süreliğine galipciğimi ziyaret edip döneceğim. Bu nasılsa buralarda
    1000 nominal bıraktım burda..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    giderse ekime kadar gitmezse moduna girdi iyice!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Ayın son günü, aylık mum grafiği ne dedirtiyor...
    Sebeb olan; patronun, göz yuman SPK nın, BİST in..... Neresine sokmalı bu mumu

Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    deras girdi işfin girdi yünsa girdi ne güzel borsa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    tez zamanda inşallah bistten seni def ederler de millet böyle bir halka arzı hatırlamaz

6. Matriksi üyeliğimi sonlandırdım.
    Yükselseydi almaya devam edecektim, düşmeye meyilli görünce o paraya kıza araba aldım.
    EKRANSIZ GÜNLERE MERHABA, ******** patron elimdekileri ARTIYA geçmeden alamayacak.
    Sabrımız bol olsun.
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

alış yazdık karanlık oda için verilmedi....

Sayfa 135/278 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •