Sayfa 44/278 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 345 - 352 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. bakın bir daha diyorum ortalama yedirme safhası bittiği zaman, yukarı yapacak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    DERLUKS LEATHER

1992 yılında Cemal Güzelci tarafından kurulmuş olan DERLÜKS, kendisinin 25 yıllık deri ve moda tecrübesi ile her türlü deri ve kürk imalatında uzmanlaşmış ekibinin oluşturduğu sinerji ile sektörün lideri konumundaki firmalardan biri haline gelmiştir.
    Kuruluşundan bu yana geçen yıllar içerisinde Derlüks lüks moda sektöründe seçkin bir konuma yükselmiştir. Dünyanın en yeni trendlerini eşsiz koleksiyonlarımıza yansıtmak ve sektörün öncü bölgelerine yaratıcı, yenilikçi ruhumuzla katkıda bulunup yeni trendler yaratmak başlıca hedefimizdir.
    Derlüks Deri sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde dünyanın birçok ülkesinde güçlü ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Biz müşterilerimiz ile gerçek, samimi ve uzun vadeli bir birlikteliğin son derece önemli olduğuna inanıyoruz.
    Müşterilerimiz firmamızın başrol oyuncularıdır. Satış sonrası verdiğimiz her türlü servis, hizmet ve destek ile müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak en doğru çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Derlüks ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalıklarını ilk elden tecrübe etme olanağı sağlıyoruz. Bu değerli ilişkilerin sürdürülebilmesi amacıyla, bizim için ne kadar kıymetli olduklarını kendilerine hatırlatıyor ve onların güvenlerini kaybetmemek için kendimizi her zaman yeniliyoruz.
    Üretim söz konusu olduğunda da, Derlüks tecrübeli kadrosu, kullandığı üretim teknolojisi ve yüksek iş hacmine sahip tesisleriyle sektörünün en önemli oyuncusu konumundadır. Dünyanın en önemli markalarına ürünlerini pazarlamaktadır. Amacımız modadaki en son trendleri takip edip müşterilerimize en güzel şekilde sunmaktır.
    Senelik 50.000 ila 60.000 adet arası değişen ihracat satışımızı Uzak Doğudan USA’ya, Avrupa’dan, Kanada ve Rusya’ya kadar dünyanın her yerinde bulunan elit markalara gerçekleştirmekteyiz.

Derlüks, moda tasarımcıları, trend tahmincileri, grafik tasarımcıları, kumaş, deri ve kürk materyal uzman kadrosuyla kendi ürün geliştirme ekibine sahiptir. Dünyanın önde gelen birçok moda tasarımcıları da kendi özel tasarımları ve yaratıcı fikirleri ile ekibimize katkılarda bulunmaktadır. Bu şekilde kazanılacak yaratıcılık ve gelişim, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve ürünü sunmak için kilit önem taşımaktadır. Tüm bu teknik gelişmeler ve ekip çalışmaları İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde yapılmaktadır.
    Firmamız; üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uygun bir biçimde, yeni trendlere cevap verebilmek adına, araştırma ve geliştirmenin daha fazla yatırım ile desteklenerek, gelişen teknoloji ve yükselen standartlara bağlı olarak kalifiye işçiliğin uygulandığı yüksek kaliteli mamullerin üretilmesini firma kültürü olarak benimsemiştir.

ÜRETİM ZİNCİRİ
    Kalitenin detaylarda gizlendiğine inanırız.

Ham Madde Depolama
    Siparişin alınması üzerine satın alma departmanı, MRP sistemi aracılığıyla stokun mevcudiyetini kontrol eder ve gerekli ham maddeden satın alma siparişini verir. Siparişi geçilen ham maddenin birim miktarı ve istenen mallara uygunluğu, girdi kontrolleri ile belirlenir. Fiziksel test laboratuvarı, gerekli ham maddeleri test eder. Ayrıca diğer yardımcı malzemeler, sipariş miktarı ve üretim siparişi sırasına göre aksesuar bloklama yöntemi ile üretimde kullanılmak üzere mevcut hale getirilir.
    Sipariş edilen ürün, deri ve malzeme, planlama bölümündeki çevrim içi stok takip merkezinden alınan verilerin verilerinde sıralanır. Sipariş verildikten sonra firmamızdan gelen deri ve malzemeler, ham madde kabulü ve teslimatında Giriş Kontrolü gerçekleştirerek MRP sistemine kaydedilir. Gelen ürün, rengine, sipariş numarasına ve Bilgisayarlı Adresleme Sistemindeki yerine göre sınıflandırılmaktadır. Uygun ürünler, sipariş miktarı ve üretim sırasına göre aksesuar bloklama yöntemiyle kullanıma hazır hale getirilir.

Model Stüdyosu
    Ürünün tasarım aşamasında, koleksiyonun hazırlanması ile ilgili temel işlemler yapılır; LECTRA programı; orijinal model tasarımı, model çizimi, deneme kalıbı oluşturma, uyum kontrolü, üretim kalıbı hazırlama, serileştirme, kesim düzeni, dikiş planı gibi aşamalarda kullanılır. Üretimin her aşamasında teknik ayrıntıları takip edebilmek için gerekli bildiriler hazırlanır ve yayınlanır.

Kesimhane
    Kesim işlemi, hazırlanan kesim planına göre özel ışıklarla desteklenmiş giyim masalarında sınıflandırıldıktan sonra kesim departmanındaki uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

Dikimhane
    Erkek ve kadın hazır giyim konusunda uzmanlaşan firmamız; ileri teknoloji, kesim / dikiş / baskı departmanı ve deneyimli kadrosuyla donatılmış makine parkuru ile her öğrenciye cevap verebilen entegre bir tesistir. Tüm üretim işlemleri düzenli olarak MRP yazılımı ile izlenmekte ve üretim hareketleri kontrol altında tutulmaktadır. Tüm operatörler, işletim talimatlarına ve makine çalıştırma ve bakım talimatlarına uygun olarak çalışmaktadır.
    Dikiş ve baskı işlemleri; mekanik, yöntem ve ergonomi bakımından hat kontrolörleri tarafından kontrol edilmekte ve üretim kalitesi istenilen kriterlerde sabit tutulmaktadır. Ceket üretim parkı; Gövde, Astar, Kol, Birleştirme ve Ütü Basma bölümü olarak beş bölümden oluşmaktadır ve haftada 1500 ceket üretim kapasitesine sahiptir.

Kalite Kontrol
    Kalite politikamız; hem paydaşların hem de sektörün kaliteli ürün talebine en uygun şekilde yanıt verecek olan sürdürülebilir başarı ilkesine dayanmaktadır. Kalite kontrolü, uzman bir kadro tarafından DERLÜKS tasarım aşamasından, nihai ürüne ulaşılmasına kadar her aşamada, üretimin sağlam bir temel olduğunun bilinciyle gerçekleştirilmekte ve düzenli olarak her yıl yapılan iç ve dış denetimlerle hizmet kalitesi daha da artırılmaktadır.

Sevkiyat
    Sevkiyat deposu, oldukça dikkatli bir şekilde üretilen ürünlerin depolandığı ve müşteriye sevk edilmek üzere hazırlandığı yerdir. Son kalite kontrolleri yapıldıktan sonra ürünler sistematik olarak sevk edilir. 2500 birimlik depolama kapasitesiyle girişler ve sevkiyatlar titizlikle izlenir.

Copyright © 2019
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    hayvana değer veriyor kyye değer vermiyor bak sen şu işe
    VİZYON
    Dünyanın her yerindeki tüketicinin değişen ihtiyaçlarına ve moda anlayışına yönelik yenilikçi çözümler sunarak, deri giysi ve aksesuarda Türkiye’de ve dünyada öncü marka olmak.

MİSYON
    Deri ile modayı ‘’mutlak müşteri memnuniyeti’’ ilkesiyle birleştirerek, günlük yaşamın içine sokmak. Özellikle erkeklerin de şık ve kendine özgü giyinebileceğini kanıtlamak. Ve bütün bunları yaparken insan sağlığına, hayvan haklarına, çevre dostluğuna önem vermektir.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    Şirket Bilgileri
    Şirket ünvanı: DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    Ticari markası: EMILIANO ZAPATA
    Şirketin ana iş konusu: Her türlü doğal deriden bay, bayan ve çocuk giyim eşyaları, giyim aksesuarları ve kullanım ürünlerinin imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    Adresi: KazlıçeşmeMah., Demirhane Cad., Hacı Reşit Bey Sok. No:11 34020 Zeytinburnu-İstanbul
    Telefonu: (0212) 416 59 96
    İnternet adresleri: www.emilianozapata.com, www.derluksleather.com
    İnternet iletişimi: [email protected]
    Ticaret sicil: İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü 471311
    Mersis Numarası : 0293086436000001
    Bağımsız denetim şirketi: Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş.
    Bağımsız denetim şirketi telefonu: (0212) 370 07 00
    Ortaklık yapısı:
    Cemal Güzelci % 56
    Halka Açık Kısım % 44
    Şirket genel müdürü: Cemal Güzelci
    Şirket sermayesi: Tamamı ödenmiş 25.000.000 TL
    Şirket kayıtlı sermaye tavanı: 75.000.000 TL

5. Allah senin gibi şirketin de seni halka arz edenin de, onay verenin de, aracı olanın da belasını versin.

6. https://i.hizliresim.com/nbLpZ5.jpg
    zurnanın zırt dediği yer.....

7. buradan kopacaksa kopacak,yoksa gö.... yiyecek. geçirmişler olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233

Sayfa 44/278 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •