Sayfa 186/278 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Talman kuvvetli dönüş sinyali veriyor. Çift haneyi kısa vadede görebilir. Deras halkı kazıklamak için elinden geleni yapıyor.Ne gariptir bu tuzağa bizde düştük. İyi niyetli olmadıkları kesin. Bir yerde meksa varsa mağdur insan çoktur.yatırım tavsiyesi değildir.

2. Meksanin peşine birde global ekleyelim ..ytd

Globale laf yok o işini yapar hep
    Asıl eksiklik şeker ve metro..
    Metronun göründüğü gün bilin ki sezonluk dizi başlıyor..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Globale laf yok o işini yapar hep
    Asıl eksiklik şeker ve metro..
    Metronun göründüğü gün bilin ki sezonluk dizi başlıyor..
    aga gelmez buraya

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    yanlış hatırlamıyorsam VKING çok sık bedelli açıklar o yüzden dikkst et derim. şirket özsermayesini de iyi incele
    Viking Zararda olduğunu biliyorum
    Bu şirketi topladıklarını da biliyorum...Batmasına izin vermez bu baronlar enaz satarım dediği an hisseyi 8 TL de görürüz...Ytd...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    deras icin yıl sonu kari ile 10 fk gibi bir rasyo olusmasini bekliyorum acikcasi.

kisa vadeli dusunerek almadim, urunlerini epey inceledim oldukca guzel ! ilgimi cekti acikcasi

utopya'da bir cagri hikayesini bitirelim portfoyun agirligi orda, komple buraya tasinirim diye dusunuyorum.

birde burayi tlman ile karsilastirmak yanlis olur. tlman bir sirket degil sadece ve sadece devir hakki. bu sure bitince is biter ve her yil sirket degerinin azalmasi lazim cunku sozlesme suresi eriyor

burada ise bir hikaye var ve patron burada bir beklenti icinde olacaktir, onun icin bir imajdir ve bunu degerlendireceklerdir. sartlarin olgunlasmasini beklemekte fayda var. ben sahsen sabirliyim beklerim. acelem yok.

yatırım tavsiyesi degildir
    Tlman kaç yıllığına anlaşması var ? Tlman da alım var onu gördüm ... 8200 direnci geçerse yolu açık...bakalım hemen mi olacak yoksa biraz daha mı bekleyip gider...? Sadece zamanlamayı doğru yapmak...
    Deras da ise hemen gitmez gibi geliyor bana bezdirecekler önce ...sonrası patron hangi spekle anlaşırsa
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Şirketi arattırınca böyle bir haberle karşılaştım. nekadar doğrudur bilemem.

Yeni haftada halka arz edilen DERAS hisseleri hayal kırıklığı yarattı. Büyük çabalarla Balıkçı Orhan ve Meksa yatırımın satmaya çalıştığı hisseler halka arz fiyatının altında ve iş birlikçi kurumlar tarafından destek sağlanmaya çalışılıyor.

Borsa kulislerinde Meksa Yatırım'ın yöneticilerinden birisi ile Balıkçı Orhan arasında yapılan gizli anlaşmanın detayları ortaya çıktığı söyleniyor. Balıkçı Orhan hisselerin pazarlanması için Meksa Yatırım yöneticisinden yüzde 30 komisyon alıyor. Sosyal medya ve internet sitelerini kullanarak hisse pazarlamaya çalışan Orhan, bu kez umduğunu bulamıyor.

10 Milyon hisse var, 30 milyon işlem oluyor,

DERAS hisseleri 10 milyon lot halka arz edildi fakat dün ne yapacağını bilemeyen grup hisseyi elden ele dolaştırarak hacim yaratmaya ve küçük yatırımcıya hisseleri pazarlamaya çalıştığı görüldü. Hissenin işlem adedi 30 milyon aştı.

Balıkçı Orhan ve ekibi birbirine girdi,

Daha önce bir çok kez hisseleri pazarladığı anlaşılan ve iş adamlarından şantajla para isteyen Balıkçı Orhan, yeni hissesinde ortaklarıyla bir birine girdi. Hisseye gelen taleplerin az olması sebebiyle mal satamayan grup başka bir pazarlamacı çeteden yardım istiyor.

Firari Mecnur Çolak'tan yardım istediler.

Hisseleri elden çıkaramayan Balıkçı Orhan yurt dışında kaçan yaşayan ve hakkında yakalama kararı olan Firari Manipülatör Mecnur Çolak'tan yardım istedi. Mecnur'un yüksek miktarda komisyon istemesiyle yeni yöntemler arayan grup yine sosyal medya doladırıcılarının yoluna düştü.

Çalıştığı Şirketi Milyonlarca Lira Dolandıran Yeşim Belensay'a kadar düştüler,

Sosyal medyada mal pazarlayan Belensay lakaplı ve geçmişte çalıştığı kurumda milyonlarca lira vurgun yapan dolandırıcıyla anlaştılar. Bulgaristan'da yaşayan Belensay Mecnur ve Blaıkçı Orhan'ın ortak tanıdığı bir çok hissede (ADESE, TEKTU, AVOD, İTTFH, CEMAS) beraber hareket ederek küçük yatırımcıyı milyonlarca lira zarara uğrattılar.

8. Mecnur dokunursa x10 'dan aşağı bırakmaz.bkz: nibaş çimento...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 186/278 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •