Sayfa 968/992 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    aktif rasyo uygulaması bankaları mecburen mudi yi cezalandırmaya yöneltti bu uygulama olmasaydı mb faiz indirse bile piyasa faizleri asla bu oranda düşmezdi bu uygulama olmadan 10 11 oranlar çok rahat alınıyordu adeta dolaylı olarak sanki mb politika faizini 7 ye düşürmüş gibi bir etki yarattı çok akıllı cingöz birinden çıkmış heralde bu fikir !
    Bahri yoldas hoşgeldin nerelerdesin yoktun. Uzun zamandır

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bahri yoldas hoşgeldin nerelerdesin yoktun. Uzun zamandır
    eyvallah hoşbulduk biraz ara vereyim demiştim foruma

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    aktif rasyo uygulaması bankaları mecburen mudi yi cezalandırmaya yöneltti bu uygulama olmasaydı mb faiz indirse bile piyasa faizleri asla bu oranda düşmezdi bu uygulama olmadan 10 11 oranlar çok rahat alınıyordu adeta dolaylı olarak sanki mb politika faizini 7 ye düşürmüş gibi bir etki yarattı çok akıllı cingöz birinden çıkmış heralde bu fikir !
    bahri hocam hoşgeldiniz uzun zamandır yoktunuz yaramaz bir durum yok umarım.

Saygılar.

4. 10 yıllık tahviller 15% geldiğinde, borsada 2. düşüş dalgasında dolar satıp, bist-30 hisseleri toplama zamanı

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bahri hocam hoşgeldiniz uzun zamandır yoktunuz yaramaz bir durum yok umarım.

Saygılar.
    tşk ederim. yaramaz olan tek şey alaska soğuklarına dönen mevduat faizleri ve aktif rasyo zımbırtısı

6. dolara 7.80 öncesi müdahale gelmez

7. bence bekleyip görülecek hiçbir sey yok! yani aslında görecek bir toplum yok.. millet sağımlık inek olmuş kimsenin umrunda değil bu yaşadıklarımız bize her yönden zam olarak geri dönecek.. ben zamlara alıştım sizde alışırsınız hee bu arada dolar tahminim kısa vadede 8 tl gidecek gibi bence ..

Gelirse 2.

Sayfa 968/992 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •