Sayfa 93/216 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    happy bankalar kaçtan almış bir ögrenir misin ,,, senin cevren geniştir ,,
    bankaları boş verin önemli olan benim hedefime gelmesi. kazıklayan bankaları da kazıklar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    happy gecen 36,30 tan sattım ,,, parayı 2 gün kullanamazsın dediler ,, su an nakitteyim ,,, almayı düşündüğüm avgyo var 1 tl ye düşmesini bekliyorum ,, düşermi üstad
    avgyo ile ilgilenmiyorum. gyoları takip etmem.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Senin elinde varsa 35,4e alırım happy efendi.

4. 29'dan alalım o fiyata sana kakalarız biraz.

5. Nicedir ergen bebeler takılmıyodu buralara, hoşgeldin.

6.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    29'dan alalım o fiyata sana kakalarız biraz.
    Liseli detected...

7. haha 15 küsür yıldır borsadayım.
    10 yıla yakın forumdayım.
    itibar puanım da yerinde.
    tek yeşil mum gibi yanmıyorum.
    liseli olsa olsa ipo'ya girip mal alandır.

8. gerçekler sizi üzmesin 29 TL'ye alıcıyım.
    sıkılırsanız aşağıda bekliyor olacağım.

Sayfa 93/216 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •