Sayfa 186/981 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ekremin bir avantajı daha var şimdi aklıma geldi, Reyis ve diğerleri iş yaptırmayız dediler.

Bunu her alanda kullanabilir, yapacaktım taş koydular dese, bunları bilen herkes inanır.
    İş yaptırılmazsa bu da halkın gözünde mağduriyet algısı yaratır. Vatandaş hem hizmet alamadığı için tepki gösterir hem de mağdurun yanında daha sağlam durur.
    Hele ki herhangi bir dava neticesinde görevden alınır hele hele bir de hapis cezası alırsa tam mağdur olur ki direkt Cumhurbaşkanı adayı olur.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Meral Akşener
    -Damadınızı ayak altından çekin, ekonominin başına liyakatli bir ekip getirin. Bunlara kulak asmam, ben bildiğimi yaparım diyorsanız da Türkiye artık çaresiz değil. AK Parti için o mahur beste çalıyor. Kış geliyor, yani "Winter is Coming*"

Bayılıyorum bu kadının yorumlarına. Winter is Coming demiş bittim.��
    ayak altından çekin tabiri hoş olmamış.... karşı tarafın üslubu da böyle falan bahanesi de olmaz. dallas dizisinden sonra daha iyisi gelmedi... şahin tepesi çakması hariç.
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Bulgardan ne istiyosun ne lazımdı
    Bulgarın twidırı me$hur, banarız hem..

4.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    5.8051 e stop goyarak , short açtım anlık... hücuğğğğmmm....
    pozisyonun yüzde seksenini ufak bir karla kapattım... beklediğim aşağı hareket hızla gerçekleşmeyince... başka maç kovalıycaz... kalan % 20 sinin sitopunu 5.7850 ye çektim ... spekülasyon budur... mangırını yöneten tradeini yönetir...trade eğer mangırını yönetmeye başlarsa iflasa açılan kapıdan içeri girdin demektir... dikkat !!!
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    https://haber.doviz.com/gundem-haber...d-Ws7nFcLZX7F0

Seçim sonucu da piyasa için olumlu oldu, Türkiye'nin risk primini de olumlu etkiledi. Öte yandan Fed'in daha güvercinleştiğini görüyoruz, faiz indirimi baskısı var. Bu faktörler olumlu, bu nedenle Türk Lirası'nda bir ralli bekliyorum" yorumunu yaptı.

TCMB'DEN FAİZ İNDİRİM BEKLENTİSİ

Türkiye'nin Rusya'dan S400 hava savunma sistemi almasıyla ABD'den bazı yaptırımlar gelebileceğini belirten Ghose "Piyasalar şu an bu haberleri sindirmeye çalışıyor. Ana senaryo olarak ABD'den ek tarife gibi büyük bir yaptırım beklemiyorum, etkiyi bir şekilde minimumda tutmaya çalışacaklardır." diye konuştu.

Adam ne kadar iyimser konuşmuş, hem s400 alınır hem faiz indirilir hem de TL'de ralli olur.
    Avcı fıkrası gibi..

6. 5.75'e çaktılar az önce...
    fx'de 74'e çakmışlar.

7. 5,77 desteğini kırdı insafsızlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    5.75'e çaktılar az önce...
    fx'de 74'e çakmışlar.
    valla soğudum fena faiz kaçtı maliyetin altındayız tatile çıkasım yok bu yüzden =)
    halkbank kararı var temmuzda temmuzun bilmem kacına kadar halkbankta mı kalsak =)

Sayfa 186/981 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •