Sayfa 253/981 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Kullandığım kart olsa sorun yok, Kartı iptal et, yenisi gelsin. En fazla otomatik ödemeleri geçirmek uyuz eder.
    Bir şey olmuş ve işlem yapılmış. Müşteri hizmetlerinin yanıtı, olaydan daha vahim, tabi neden kullanmıyorsan sorun ettin sorusu kafalarda oluşabilir. Vadeli hesabı olması sebebiyle..

..r..n
    Harf alayim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

En iyisi kartı iptal ettir

3. laubalilikten hoşlanmam ciddiyeti severim disipline hayranım
    kargadan başka kuş iş bankasından başka banka tanımam
    o kadar !
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Harf alayim

yeterli..... bddk nın sitesinde kuruluşlar - bankalar - mevduat bankaları var oradan kurcalayıp bulursunuz...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    yeterli..... bddk nın sitesinde kuruluşlar - bankalar - mevduat bankaları var oradan kurcalayıp bulursunuz...
    🤣🤣🤣 kopya icin sagol Sutbiyik hocam

6. Forumdaşlar, Anadolu illerinden neredeyse bütün uçuşları Yeni İstanbul havalimanına koymuşlar. (IST: günde 4 uçağa karşılık SAW: günde 1 uçak)

Dönüş için ancak IST bulabiliyorum. Dönüş gece 22.30. Anadolu yakasına (Kadıköy) Yeni IST. Havaalnından dönüş için tecrübesi olan var mı?

Google'ladım ama çok ümitli değilim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

EPDK, elektrik fiyatlarına yüzde 14,98 zam yapılmasına karar verdi. Zam 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olacak. / HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Elektriğe yüzde 15 zam 1 Temmuz’da...
    Sıradaki?

Sayfa 253/981 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •