Sayfa 538/981 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 75-80 arası yemleme başladı

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çiçeği burnunda merkez bankası başkanı yarın top tüfek tankla yürür kurun üstüne. Eldeki son cepheneler sıkılır belkide. Radikal önlemler alınmazsa sıkıntı büyük olur kur cephesinde.
    Silahlar çekildi sanırım.

3. 5,76 bölgesinden longları verdik bakalım 5,68 ve 5,65 gelecek mi şimdi izlemeye devam.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bana bu senaryo mantıklı gelmiyor. Doların düşüşünü engellemek istiyorsa merkez bankası piyasadan döviz alımı yapabilirdi.

Hem rezervi güçlenirdi, hem de daha istikrarlı şekilde faiz indirebilirdi.

Bu hamle kesin olarak bu sürece zarar vardi.

Ek olarak ihracat kura bağlı olarak artmıyor. Bu son 3 senede teyit edildi.
    Mb alma hareketiyle halka rte mesaj veriyor faizle,dolarla sadece ben uugrasiyorum diye

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    75-80 arası yemleme başladı

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Dikkat ettim dolar her yukseldiginde benzer seyler souluyorsun. Nedir senin bu dolar ile alip veremedigin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dikkat ettim dolar her yukseldiginde benzer seyler souluyorsun. Nedir senin bu dolar ile alip veremedigin.

Ben onun notunu vereli aylar oldu, düşerken 5.50ci yükselirken de öyle inerci böyle inerci.
    Bu başlığın yarı trolü sayılır.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Stajer troll :D

5,66 geri alım olursa mükemmel bir trend ortaya çıkıyor hadi pala yaparsın sen bu işi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. BIST 97.8x

Sayfa 538/981 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •