Sayfa 740/981 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Daha arkada 4.5 Milyon var. Afgan,Iraklı,Somalili, İranlı hariç.

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yok hükmündedir...

Vızıltı.
    Avrupa Birliği (AB) Doğu Akdeniz'deki sondaj çalışmalarıyla ilgili Türkiye'ye karşı aldığı yaptırım kararını açıkladı. Karar tepki gösteren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu "Ciddiye almaya gerek yok. Kıytırık karar" ifadelerini kullandı.
    Çok da ciddiye almaya gerek yok. Bankaya tavsiye vermesi AB'nin başka bir çelişkisi. Aldıkları kararların uygulanmasının mümkün olmadığını kendileri de biliyor. Rum kesimini tatmin etmek için alınmış kararlar. Sorun Kıbrıs Türk halklarının ada etrafındaki haklarının garanti altına alınmamasıdır

Doğu Akdeniz'de faaliyetlerimizi artıracağız. Dördüncü gemiyi de Doğu Akdeniz'e en kısa zamanda göndereceğiz. Rum kesimi de AB'yi arkasına almasın. Rum kesimini muhatabı KKTC'dir. Bir an önce akıllarını başlarına alsınlar.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Rum kesimi de AB'yi arkasına almasın. Rum kesimini muhatabı KKTC'dir."

Bunu söyleyene bak...

Bir diş işleri bakanı bu kadar düşünmeden konuşabilir mi?

4. Bugün kıytırık der yarın öteki gün para bulamayınca gemileri oraya hangi fetöcü gönderdi diye birilerini içeri atayım derdine düşer.
    Yahu bunların 180 derece dönüşlerine bütün dünya hayran kalıyor adamlarda bıktı artık, bakıyorlar bık bıklıyorlar basıyorlar mali yaptırımı ilk önce acımadı ki acımadı ki sonra ben yapmadım yeğenim yazmış hep aynı adamlar R vites uzmanı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. Hasta adam,Osmanlı'nın son dönemine benziyor.

Galata Bankerler'inin oyunlarına.

Onca yıl geçti, bir arpa boyu yol alamadık.

17 yıl.

Geldiğimiz yere bak.

Dışişleri Bakanına bak.

*hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim bütçe dengesi haziran'da 12,05 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim faiz dışı dengesi haziran'da 7,7 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: 2018 yılı ocak-haziran döneminde 46,1 milyar tl açık veren bütçe, 2019 yılı ocak-haziran döneminde 78,6 milyar tl açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    her türlü göçmeni kitlemiş adamlar tampon görevi vermişler yapıyorsun sadık fino gibi bu görevi ekonomik ve demografik olarak geriye gidiyorsun sondaj gemileride boşa masaraf sadece show palavra
    s400 desen alır depoya koyarsın zaten çalışır durumdaki bir sistemi rusya asla vermez natoya sırlarınımı verecek

adamlar milletle taşak geçiyor maksat ekonomik krize alıştırmak saraydaki klozet kadar millete değer vermez bu ibşler
    Bu kadar %100 negatif olup bu ülkede nasıl nefes alıyorsunuz ben de ona şaşıyorum. Batılı turk nefregi ile propaganda yapan medya bile doğalgaz bulduğumuzu kabul ediyor haber yapıyor. Koca abd başkanı s400 almamanız lazım diye parmak sallıyor. Hepsi yalan sahte olsa kimse uğraşmaz değil mi bunlarla?

Ben hiç bir şeyin iktidar muhalefet vb destekçisi değilim. Ama böyle yobaz sabit fikirli nefret dolu yazıları görünce ( her iki taraftan! ) çok üzülüyorum. Biraz düşünüp ne mantıklı ne mantıksız süzgeçten geçirebilirsiniz bu kafa ile yatırım yapmayın malesef kaybetmeye mahkumsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim bütçe dengesi haziran'da 12,05 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim faiz dışı dengesi haziran'da 7,7 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: 2018 yılı ocak-haziran döneminde 46,1 milyar tl açık veren bütçe, 2019 yılı ocak-haziran döneminde 78,6 milyar tl açık verdi
    Damadın ağzından değilse inanmam...

Çarp böl...Bu şekilde giderse, yani doğalgaz ya da petrol bulmazsak (!), yıl sonu bütçe 150 milyar civarında açık verecek demektir.

Peki sizce bu açık nasıl kapanır?

Bugün bir haber vardı...Vergi Denetim Daire Başkanlığı 22.000 mükellefi denetlenmek üzere seçmiş...

Trafik polislerinin tuzaklarına dikkat derim...

Sayfa 740/981 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •