Sayfa 775/981 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Pentagon: ABD'de F-35 programında eğitim gören Türk personelin tamamı 31 Temmuz'a kadar ABD'den ayrılacak.

Pentagon: Türkiye ile ilgili alınan karar, belli bir adıma karşılık olarak alınmış bir karardır. Türkiye ile stratejik ortaklığımız devam edecektir.

Pentagon yetkilileri, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılması nedeniyle tedarik zincirinde yapılacak değişikliklerin yaklaşık 500-600 milyon dolara mal olacağını belirtti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pentagon: ABD'de F-35 programında eğitim gören Türk personelin tamamı 31 Temmuz'a kadar ABD'den ayrılacak.

Pentagon: Türkiye ile ilgili alınan karar, belli bir adıma karşılık olarak alınmış bir karardır. Türkiye ile stratejik ortaklığımız devam edecektir.

Pentagon yetkilileri, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılması nedeniyle tedarik zincirinde yapılacak değişikliklerin yaklaşık 500-600 milyon dolara mal olacağını belirtti.
    Hah iste
    O parayi
    Senin kaporadan dusucekler

Master_Gamer Guest
    Yine olan devletin parasına oldu.Şimdi Rusyadan Uçak alsınlar nasıl alacaklarsa ve yine İsrailin istediği oldu.

amerika hangi stratejik ortaklıktan bahsediyor ? binlerce tır PKK'ya silah vererek mi stratejik ortak olunuyor ? kağıt üstünde bir nato ve incirlik 'ten başka amerika ile askeri bir temasımız kalmadığı gibi tam tersine üstü kapalı bir it dalaşı çoktan başladı bile ..

Pentagon: Türkiye'nin alması beklenen 100 adet F-35'i kimin alacağı konusunda çalışmalarımız sürüyor.

Pentagon: Türkiye ile ilgili karar, F-35 programındaki tüm ortaklarla mutabakat sağlanarak alınmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. İha da vermemislerdi simdi siha yapiyoz,f35 vermemeleri gayet olumlu,aselsanda kibris ambargosundan dogmustu,cokta tinnn..

Aslında Türkiye de Amerika'dan almayı planladığı tüm silah siparişlerini iptal etse çok kral olur.

8. Bunnari malatya erhac taki radar ussunden yolluycan abi. Tek stratejiksel o. Otekiler tiri viri ziri
    Ama oyle merasimlen felan degil ha
    Direkman kuyruklarina teneke bagliycan oyle
    Sagdan soldan esterabim. MFO. Mazhar Foit Ozcan . ozhan da olur

Sayfa 775/981 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •