Sayfa 959/981 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 16,30 da abdli coniler gelsinde bakalım. Şimdi iş kaldı yerli kamulara at koşturuyorlar gene.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Yüksek bir oranda gelen indirime doların tepkisi oldukça manidar. Bir hafta dolarr buralarda gezinirse, 100-200 puan indirim daha gelir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,410
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    16,30 da abdli coniler gelsinde bakalım. Şimdi iş kaldı yerli kamulara at koşturuyorlar gene.
    Acaip dolar satıyorlar tahminimce

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Tanımadığın adama sen diye değil.
    Siz diye hitap et.
    Görgü ahlak öğren biraz.
    Zorundasın demedik.
    Burada atıp tutma.
    13.47'de yazdık ettik eyledik.
    Yanılmanı da kabul etme.
    Öyle bir erdemin yok çünkü belli.

Bende yaparım 3 haftada ayrı ayrı tahminler biri tutar gelirim buraya 13dk önce tahminim doğru çıktı bakın diye öter dururum.
    Ne ala.
    50-100bps gelse de bu şahıs diyecekti ki bakın 1 hafta önce böyle demiştim.
    Gerçekten çok akıllıca.
    Az duruşun olsun.
    13.47 de gelir 100 baz puan yazardim, viop icin onemli olan gunler oncesi degil anlik poz almaktir..
    bildigimiz neyse onu yaziyoruz, ben sattimda dedim, yanlis yonlendirme yapmadim..
    geri kalan muhabbet benim umrumda degil, konu kapanmistir..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5. Kavga ortamı başlamış, su akar yolunu bulur. Don't panic !

6. Palanın eli ne göre drumu kotaracağı zaman her daim var.saldırı yok. Manipulasyon yok mu şimdi.

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    borsa eksi olduguna gore(indirime gore bir anda +1.5 olabilir) ve dahi dolarda bunlar 425 baz puan gibi bir dusus yapacaklar..(son 1 haftalik yukselis bunu isaret ediyor bize, bist)
    fed faiz indirimi yapmaz diyordum onlar kucuk bir indirime gidecek gibi gorunuyor bizim mb da bunlari takip ettigi icin indirim yapacak gibi gorunuyor..
    ben olsam mumkun degil indirmezdim ve hala buyuk cesaret diyorum bu indirime..
    dolar/tl ne olur derseniz cok buyuk bi yatirimim yok az bi miktar doviz var onu da nasil olsa bi yerden iteleriz..
    esas para altinda, dolarcilar eylule kadar bekleyecek..
    Büyüksünüz sayın savasC. İtibar puanı feda olsun Takibe devam

8. Viop için 1 hafta önce 50bps bile indiremezler diyip poz açan sonra bu günde 13dk önce 425bps indirecekler diye poz alan biri varsa kaldıraçlı piyasalarda falan işlem yapmasın.
    İlk defa bu forumdan birini engelledim.

Bu mesajı göremiyorsunuz çünkü savasC adlı üye sizin ret listenizde yer alıyor.
    ....

Sayfa 959/981 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •