Sayfa 277/981 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Fatih Altaylı'nın yazısında belirttiği gibi seçimden önce bazı İstanbul BB çalışanı basın toplantısı yapıp İmamoğlu'nu istemediklerini, seçilirse onunla çalışmayacaklarını beyan etmişlerdi.

Yazar, eğer bunlarda bir nebze adamlık varsa istifa etmeli demişti.

https://www.haberturk.com/yazarlar/f...bin-aga-babasi

Onlardır kanımca.

Adam olmak bu kadar ucuzlayınca ortalığa çıkıp dik duruş gösteriyorlar kanımca...

Eminim AKP den kendilerine destek umuyorlardır...

2.  Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Yorumcular bu ara ardı ardına doların taşıma maliyeti videosu çekmeye başladılar. Doları hep faizle kıyaslamalıya getirip dolar almama yada dolar bozma yönünde görüş belirtiyorlar. Katılıyor musunuz?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum bu hesabı 3 tl iken de yapıyorlardı, 4 tl de iken de devam ettiler, şimdi de 5 tl de yapıyorlar... 10 tl olsa yine yapacaklar...
    önemli olan senin veya benim uzun vade de kendimize koyduğumuz hedeftir... gerisi hikaye...
    YTD

3. topuz a beraat verilmemesi şahsi düşüncem olan 5,6* usd nin geriye cekılebilecegini bertaraf etti
    geriye mevcut enfslasyon verisi tl için başka iyimser bir havanın kalmadıgını düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Dostum bu hesabı 3 tl iken de yapıyorlardı, 4 tl de iken de devam ettiler, şimdi de 5 tl de yapıyorlar... 10 tl olsa yine yapacaklar...
    önemli olan senin veya benim uzun vade de kendimize koyduğumuz hedeftir... gerisi hikaye...
    YTD
    Teşekkür ederim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Türkiye'nin mart sonu itibariyle brüt dış borcu 453 milyar dolarla milli gelirin yüzde 60'ına yükseldi. Özel sektörün dış borç stoku 300 milyar dolara dayandı.

Türkiye'nin dış borç stoku, 31 Mart 2019 itibariyle son üç yılda 40 milyar dolar artarak 453.4 milyar dolara, net dış borç stoku ise 277.3 milyar dolara yükseldi.

Son üç yıl önce milli gelirin yüzde 48.7’si kadar dış borç varken, günümüzde dış borçların milli gelire oranı (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla) yüzde 60.6 olarak gerçekleşti.

Dağılıma bakıldığında ise borçların yüzde 66’sı (299 milyar dolar) özel sektörün, yüzde 34’ü (154 milyar dolar) kamunun.

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...lara-yukseldi/
    Bu borçlar nasıl ödenecek.
    Biri açıklasın..

USD/TL haziran vade uzlaşma fiyatı 5.7602

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Bu borçlar nasıl ödenecek.
    Biri açıklasın..
    Yeni borcla

8.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Dolari sabitlediler 5,74 - 5,79 bandina
    Sanirim Dolari bu noktaya kilitleyen arkadaslari buldum

Halk ve Vakif daha dussun istemiyor

Teb ile Garantide bu noktada karda

MB az zararda

O yuzden bu aralikta top cevirip duruyoruz