Sayfa 666/981 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Pentagon, Türkiye’nin Rusya’dan aldığı S-400’ler ile ilgili basına açıklama yapacaktı fakat iki kere ertelendi.

Breaking Defense sitesindeki habere göre Beyaz Saray, Pentagon’un açıklama yapmasını durdurmuş.

alıntı.

nasıl bir pazarlık yaptın eyyy RTE
    neyi vaat ettin acaba

2.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Pentagon, Türkiye’nin Rusya’dan aldığı S-400’ler ile ilgili basına açıklama yapacaktı fakat iki kere ertelendi.

Breaking Defense sitesindeki habere göre Beyaz Saray, Pentagon’un açıklama yapmasını durdurmuş.

alıntı.

nasıl bir pazarlık yaptın eyyy RTE
    neyi vaat ettin acaba
    Pentagon akıllı olsun. Alırız aklını.

Arkadaşlar;bu günden itibaren Dünyanın bütün dengeleri değişmiştir.Rusyanın 4 adet s400 parasına ihtiyacı olduğundan verdiğini düşünmüyorsunuzdur herhalde...Rusya emperyalist ABD ile komşu olmaktansa Anadolunun bizde kalmasını en çok isteyen ülkedir...
    Yunanlılar Polatlı önlerine kadar geldiğinde,Ruslar trenler dolusu silah cephane yardımı yapmasaydı kurtuluş savaşını zor kazanırdık...
    Ruslarla geçmişimiz pek iyi olmayabilir,ama ülke çıkarları neyi gerektiriyorsa adamlar ona göre davranıyorlar...
    Biz nekadar hata yaparsak yapalım ,adamlar santraç ustası...incitmeden işi götürüyorlar,bizi bizden daha iyi tanıyorlar...

s400'ü vemekle bugün itibariyle NATO 'yu çökertmiştir.Rusya için bu zaferdir...Önemli olan bizim bu saatten sonra ne yapacağımız.ABD yaptırımlarına boyunmu eğeceğiz,yoksa ülkemizin geleceği için neconlarla mücadelemi edececeğiz...Bu konuda Türk halkına sonuna kadar güveniyorum ama ülkeyi yönetenler konusunda sıkıntılarım var.....

Fitch Downgrades Turkey to 'BB-'; Outlook Negative

/ Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. muhtemel olasılık abd iran ın biletini kestiyse türkiye yi karşısına almak istemiyor olabilir buna karşılık etkisiz yaptırımlar da secenek olabilir abd bir çok ülkeye girmiş olsada iran onlar için büyük lokma hele arkasına cin ve rusları almışken türkiye yi de kaybetmeyi istemeyecektir

6. Fitch, Türkiye'nin kredi notunu 'BB'den 'BB-'ye indirdi, görünüm 'Negatif'
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

7.  Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar;bu günden itibaren Dünyanın bütün dengeleri değişmiştir.Rusyanın 4 adet s400 parasına ihtiyacı olduğundan verdiğini düşünmüyorsunuzdur herhalde...Rusya emperyalist ABD ile komşu olmaktansa Anadolunun bizde kalmasını en çok isteyen ülkedir...
    Yunanlılar Polatlı önlerine kadar geldiğinde,Ruslar trenler dolusu silah cephane yardımı yapmasaydı kurtuluş savaşını zor kazanırdık...
    Ruslarla geçmişimiz pek iyi olmayabilir,ama ülke çıkarları neyi gerektiriyorsa adamlar ona göre davranıyorlar...
    Biz nekadar hata yaparsak yapalım ,adamlar santraç ustası...incitmeden işi götürüyorlar,bizi bizden daha iyi tanıyorlar...

s400'ü vemekle bugün itibariyle NATO 'yu çökertmiştir.Rusya için bu zaferdir...Önemli olan bizim bu saatten sonra ne yapacağımız.ABD yaptırımlarına boyunmu eğeceğiz,yoksa ülkemizin geleceği için neconlarla mücadelemi edececeğiz...Bu konuda Türk halkına sonuna kadar güveniyorum ama ülkeyi yönetenler konusunda sıkıntılarım var.....
    Sen ondan bin kat iyi satranccisin
    O s400 le yunanla israili agzi acik ayran seysi yaptin
    Sendende iyi satranc ustasi abd
    Bence kimse delilik etmesin diye
    Bu is e o okey verdi
    Yada hatta bizzat tezgahladi
    Penta da generaller bunu konyak icerek kutlama varken ne ugrasacaz ya elin basin aciklamasiyla diyip iptal etmislerdir
    Ha bu satranc hamlesiyle oteki yazdigim iki muttefikinide gucendirmesede. Dumenden dost gozuksede. Oyle yapmaliydi e naapsin
    Sizler uyuyun o iki yavru :-)

Not indirimindeki ana nedenlerden biri Merkez Bankası Başkanının görevden alınması

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 666/981 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •