Sayfa 407/540 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Patronların elinde a ve b olarak iki farklı hisse mevcut... Bizdekiler ise zaten b. A ve b için farklı fiyat verileceği idda edilmis... Böyle bişey mumkun mu diye soruyorum bende..

2. bende olurmu.hiç duymadım diyorum.

3. Bende bilen varsa cevap verebilir mi diyorum.. Sen bilmiyorsun ben bilmiyorum.. Bi bilen cevaplar belki...

4.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    ESAS CANIMI SIKAN NEDİR BİLİYORMUSUNUZ adamlar haber alma kaynaklarımı kuruttular. kendi sitelerini bile susturdular, çıt yok.
    tahminim bomba gibi bir süprizle karşılaşabilir tahtamız bile bir kaç gün kapalı kalabilir.
    bu arada GEDİK E VERİLEN işyapma parası ne kadar biliyormusunuz ? 0
    daha önce 7 den toplanılan mallar 7.30 a yazılır oradanda tek tuş devredilirdi, alışla satış arasındaki fark ücretti. şimdi o da yok, peki ne var elde hisse ve serbest hareket hakkı var. temettü normalden yüksek olursa şaşırmayın !
    Syn deeplara acaba bahsettiğiniz sürpriz dünkü satış haberi olabilir mi...
    Not: Bu yorum 18 Şubat 2017'de yapılmış... Sürpriz satışla ilgili çıkmış olabilir... Dün biraz aşağıdan aldım bugün vermedim. Kısmet...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

5.  Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    300 milyon dolar ulusoy ların elindeki 65,820 milyon lot için bu da 24 tl yapar lot başına.nasıl hesap yapıyorsunuz.

E6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    %90 nı 300 milyon dolara satılırsa hisse değeri 21.80 lere geliyor benim hesaba göre
    benim hesabım halka açık oran yaklaşık %10 kabulüne göre 21.80 di.Halka açık %10,1 hisse var.

7.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Syn deeplara acaba bahsettiğiniz sürpriz dünkü satış haberi olabilir mi...
    Not: Bu yorum 18 Şubat 2017'de yapılmış... Sürpriz satışla ilgili çıkmış olabilir... Dün biraz aşağıdan aldım bugün vermedim. Kısmet...
    O satış patronun yabancı fona sattığı hisse haberiydi.Yatırımcı ilişkilerinden Yasemin hanımı arayıp hangi fon aldı,veya hangi kurum diye sorunca bana gizlidir bilgi veremeyiz istersen sizi yönetim kurulu ile görüştüreyim dedi.Fabrikaya gittiğimde cumartesi günü olduğundan kapalıymış görüşemedim.Yani o eski haber bu satışla ilgisi yok.

8. Kapanışa doğru çakacaklar gibi görüniyir.

Sayfa 407/540 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •