Sayfa 84/540 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Bu arada bu sektorde en verimsiz ceyrek ilk ceyrektir. Her kim son ceyrekle bilanco karsilastirirsa hata eder.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 9.17 den giden 750.000 lot avrupada yerlesik fonlara satildi.Su an en buyuk sorun tahta cok sığ. Yuklu Satis yapmaya kalksan akla karayi secersin. Bu nedenle halka aciklik artmak zorunda.

Paylaşımlar için teşekkürler sayın kaptan ve deeplara
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    http://www.3eelectrotech.com.tr/arsi...-sunabilecegiz
    3e Electrotech Dergisi ;Ulusoy Elektrik olarak vizyonumuzu, Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız 2023 senesinde elektrik denince akla gelen dünyanın ilk 3 firmasından birisi ve 1 milyar USD ciroya ulaşma olarak belirledik.
    daha biraz önce yazmıştım ilk 4 ün sipariş rakamını, ben açıkdan yazdım bakalım ne anladınız ? ve orada kademeli geçiş rakamlarıyla da uyumu gördünüz mü ? yoksa insan faktörü mü !...

5. Kim alıyor Kum satıp duruyor kağıdı gören varmi

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by golgota86 Yazıyı Oku
    Kim alıyor Kum satıp duruyor kağıdı gören varmi

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugünkü hareket iş sattı Gedik aldı Nerdeyse kafa kafaya
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

7.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    http://www.3eelectrotech.com.tr/arsi...-sunabilecegiz
    3e Electrotech Dergisi ;Ulusoy Elektrik olarak vizyonumuzu, Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız 2023 senesinde elektrik denince akla gelen dünyanın ilk 3 firmasından birisi ve 1 milyar USD ciroya ulaşma olarak belirledik.
    daha biraz önce yazmıştım ilk 4 ün sipariş rakamını, ben açıkdan yazdım bakalım ne anladınız ? ve orada kademeli geçiş rakamlarıyla da uyumu gördünüz mü ? yoksa insan faktörü mü !...
    Peki patron boyle demis. Resmen uçmuş. Halka arzdan once bir dergiye verdigi bir roportaj bu. O donem kuzey afrika muthis bir pazardi.Halka arzdan sonra ciro nereye dusmus hic baktiniz mi ? Hic sirkete şu soruyu sordunuz mu ? 2015 de ne oldu ? Neden ciro düştü? Ben patronlar dahil kimseye inanmayabilirim. Rakamlara bakarım. Ilk dort aylik siparis 100 milyon deeplara. 3.500.000.000 TL hasilattan bahsediyorsunuz. Akli selim davranin lutfen. Ben hayal dedigimde zorunuza gidiyor. Bu sene 300-350 milyon ciroya raziyim. Her sene yuzde 20 -30 buyusun ustu sizin olsun...

8.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Peki patron boyle demis. Resmen uçmuş. Halka arzdan once bir dergiye verdigi bir roportaj bu. Halka arzdan sonra ciro nereye dusmus hic baktiniz mi ? Hic sirkete şu soruyu sordunuz mu ? 2015 de ne oldu ? O donem kuzey afrika muthis bir pazardi.Neden ciro düştü? Ben patronlar dahil kimseye inanmayabilirim. Rakamlara bakarım. Ilk dort aylik siparis 100 milyon deeplara. 3.500.000.000 TL hasilattan bahsediyorsunuz. Akli selim davranin lutfen. Ben hayal dedigimde zorunuza gidiyor. Bu sene 300-350 milyon ciroya raziyim. Her sene yuzde 20 -30 buyusun ustu sizin olsun...

Her neyse bu kadar polemik yeter. 2023 e omur vefa ederse bakariz. Ya siz hakli cikacaksiniz ya da ben. Simdilik bi kadar yeter.Ayni yerde debelenip durmanin alemi yok.

Sayfa 84/540 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •