Sayfa 432/540 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Yabancı satışa mı geçti takas hareketlerne bakan var mı hiç?

2. Dövizin çıkması bize yarar.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3. Flamayi yukarı kırmış görünüyor... Aşağı yukarı silkeleye silkeleye hedefe doğru gider herhalde... Sığ olması nedeniyle heyecan yapabilir... Tuzak olmamasını ümit ediyorum... Ytd...

Not:5 dakikalık RSI çok şişti... Buralarda aşağı yukarı biraz soğutma yapıp yeniden yukarı döner gibi...

Dipnot: Yükseliş fake değilse bu iniş, onay için olmalı...
    Heyecanlı olduğunu söyledim...

Son: Yeniden geliyor Bu kez flama hedefine doğru çok sarkmadan ilerler diye düşünüyorum... YTD
    Son düzenleme : egelim; 03-01-2019 saat: 14:49.

4.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Flamayi yukarı kırmış görünüyor... Aşağı yukarı silkeleye silkeleye hedefe doğru gider herhalde... Sığ olması nedeniyle heyecan yapabilir... Tuzak olmamasını ümit ediyorum... Ytd...

Not:5 dakikalık RSI çok şişti... Buralarda aşağı yukarı biraz soğutma yapıp yeniden yukarı döner gibi...

Dipnot: Yükseliş fake değilse bu iniş, onay için olmalı...
    Heyecanlı olduğunu söyledim...

Son: Yeniden geliyor Bu kez flama hedefine doğru çok sarkmadan ilerler diye düşünüyorum... YTD
    Elinize sağlık güzel tespitleriniz için... sanırım 1 saatlik rsi de şiş inşallah bu ufak hareketler onu düzeltmek içindir. Saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by enismutlu Yazıyı Oku
    Elinize sağlık güzel tespitleriniz için... sanırım 1 saatlik rsi de şiş inşallah bu ufak hareketler onu düzeltmek içindir. Saygılarımla

Hepsini soğuttu, artık yürümesi lazım... Olumlu devam edeceğini düşünüyorum...
    Birşey var gibi geldi bu hareketin altında... Bugün yarın çıkar kokusu...

Piyasa çok kötü, uluse iyi dayandı... Dolar bazlı geliri olumlu etkiledi...
    Son düzenleme : egelim; 03-01-2019 saat: 18:14.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

6.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Hepsini soğuttu, artık yürümesi lazım... Olumlu devam edeceğini düşünüyorum...
    Birşey var gibi geldi bu hareketin altında... Bugün yarın çıkar kokusu...

Piyasa çok kötü, uluse iyi dayandı... Dolar bazlı geliri olumlu etkiledi...
    Katılıyorum bu piyasada sabit dursa bile şükredecekken artı kapatması güzel iken artı kapatması cabasi oldu bencede... ama yarın ola hayrola diyorum. Herkese bol kazanç saygılarımla

7. Post

Arkadaşlar eskiden tanıyanlar için Ben deeplara68 şuan KATMR HİSSESİNDE adnanadnan ın nikiyle paylaşım yapıyorum ,

SAİT Bey in satış değeri olarak önüne konulacak iki tane değer var .

HEDEF EBİTDA DEĞERİ ; BU DA SEKTÖREL OLARAK DEĞİŞİR MİNİMUM VE MAKSİMUM MİNİMUM 10 ÇARPANDIR , MAKSİMUMSA 15 ÇARPANDIR.

ULUSOY ELEKTRİK için yıl sonu 160.000.000 Kar rakamına göre Minimum çarpanlı EBİTDA hedef değeri 29 tl. maksimum 43 tl.

Hepinize saygılar , başarılar ve bol kazançlar.
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 432/540 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •