Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 12 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yerli Forex firmasi tavsiyesi..

1. Yerli Forex firmasi tavsiyesi..

Merhabalar, Yeni duzenlemelere gore bildiginiz gibi cogu araci kurum kapandi.Aranizda hala yerli kurum kullanan var mi?Varsa tavsiye edebileceginiz kurumlari soyler misiniz?

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kullanan yok sanirim

3. Alnus ve ışıkfx iyidir 50k limiti spk'dan geçmeden önce ikisinde işlem yapıyordum yanlız belirteyim şu an spk kayıtlı firmaları değerlendirirken sadece spread seçeneklerini göze alın çünkü malum tüm kurumlar denetim altında ve güvenilir , mesela Işıkfx'de bir ara sabit spread seçeneği vardı şu an varmı bilmiyorum yani gecede aynı spread değerleri ile işlem açabiliyordunuz , Alnus'unda gün içi düşüktü spreadleri şimdi ne durumda bilmiyorum. Yeni düzenlemeden sonra küçük yatırımcı diye birşey zaten kalmadı , büyük yatırımcıyada 1/10 kaldıraç dayattılar fx'i iyice bitirdiler...

4. Tesekkurler sn Hissema bu sisteme gore hala fx te olan kalmadi gibi geliyor bana ondan sorayim dedim.

5.  Alıntı Originally Posted by inter Yazıyı Oku
    Tesekkurler sn Hissema bu sisteme gore hala fx te olan kalmadi gibi geliyor bana ondan sorayim dedim.

Herkes aslında yer değiştirdi , birçoğumuzun zaten yurtdışı hesapları vardı halen açık ve işlem yapıyoruz , spk denetim altına aldığında tüm firmaları hem para yatırıp çekmek daha kolay hemde spk denetimli diye yerli kurumlara geçiş yapmıştık 1 sene sürdü sürmedi önce kaldıraç indirimi ardından alt limit 50k yapılınca herkes eski usule geri dönmek zorunda kaldı. Düşük lotlarla işlem açıyor ve 50k üstü paranız varsa en güzeli spk denetimli bir kurumla işlem yapmak çünkü yerli kurumların para çekme yatırmada sıfır maliyet gibi bir avantajı var , diğer türlü yabancı kurumlara devam mecburiyetindeyiz...

6.  Alıntı Originally Posted by inter Yazıyı Oku
    Merhabalar, Yeni duzenlemelere gore bildiginiz gibi cogu araci kurum kapandi.Aranizda hala yerli kurum kullanan var mi?Varsa tavsiye edebileceginiz kurumlari soyler misiniz?

banka kökenli aracı kurumlar... stp veya market maker olmasının benim için hiç önemi yok ... ufak hesaplarla ECN hizmeti zaten alamazsınız ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7. Umariz yeni bir duzenleme gelir diyelim..en azindan 50k limiti 10k ya cekselerdi bi nebze kaldirac yuksek olmasa da yerli kurumlara daha cok yonelinirdi diye dusunuyorum.tesekkurler yanitlar icin.

8. yerlilerden amarkets var hatta şu an yarışması var katıldım. kendi araştırmalarımla buldum başka kullanan var mı?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •