Sayfa 231/538 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. İzmir'den bunu alacağıma yarım kilo sızma zeytinyağı alsam daha karlıydım...

2. kimsede ne yazacak nede kırbaç vuraçak hal kalmadı.

3. Ilk once çok uzuldugumu belirtmek istiyorum. Bu gun ciddi zararlar yazdi bist. Neyse bu kagit için daha onceden de yorum yapmistim. 8 li rakamlar hatta 6li rakamlar alim için uygun demistim. Fakat kagit oyle bir hareket ediyor ki halka arzi gosterecek gibi duruyor. Umarım yanilirim ve tavan tavan yapip herkesi mutlu eder. Ama benim son degerlendirmem bu kagidin ust seviyede risk tasidigi ve 4.5 den uste almak ciddi risk almak oldugu yonunde. Tabii ki benim dusuncem. 2.7 tl gibi hesaplanan temettu var. Bunu ustu mumkunse sifira yakin olsun. Herkes kazanmasi dilegi ile.
    Kimse beni dinleyip Ona göre hisse alip satmasin.

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

4. 1.5 TL daha uygun alım için .... Acele etme bence hatta 0 .1 TL ye bırakırız bu gidişle düşünceli arkadaş....
    0.1 tl de baya riskli dersin bir süre sonra en iyisi bedavaya virman yapalım şimdiden alacaklara zarar etmesinler yazık........

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by karadeniz1234 Yazıyı Oku
    İzmir'den bunu alacağıma yarım kilo sızma zeytinyağı alsam daha karlıydım...
    Hiç olmasa sabah kahvaltısında ekmeğimi bana bana yerdim...

6. Pastaya bakınca kayda değer bir satiş yapan kurum yok. Bu durum 5.xxx.xxx lotun borsada satılacağı haberinin yarattığı panik gibi duruyor. Eger patronlar 3-5 kuruş kar edelim diyorlarsa duruma el koymaları lazim. Yoksa 5.xxx.xxx lot satışla bu tahta bir daha belini dogrultamaz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Forum bu aksam sessiz.msgyo ilk sayfadan sonra bayagi okumaya calistim neler olmus gecmiste diye sn.ikigozum un hakkini teslim etmek isterim.ilk gunden beri uyarmaya calismis.ama uyari sekli gercekten farkli bazen alayci bazen sirf moral bozmak icinmi yaziyor diye dusunmeden edemiyorum bunuda belirteyim.buyuk zarar yazdim.herkesin parasi kendine gore büyüktür lakin düşüşün bu kadar sert olabilecegini tahmin edemedik.insallah artik donerde herkes zararlarini telafi eder.bu arada teknik olarak grafik paylasan olursa memnun oluruz.y.t.d.
    sn Arzum keşke moralinizi bozan yazılarımdan örnek alıntı yapsaydınız hatamı anlardım.(tartışmalı yazılarım kişilere özeldir onlara göre yazdım)
    Forum kuralları ve SPK kurallarını ihlal etmeden gerekli uyarılarımı yaptığımı düşünüyorum.(bazı yazılarım yönetim tarafından silinmiştir bilginize)
    Bu şirket hakkında daha çok şeyler yazabilirim vakti gelince yazacağım/yazdıracağımda.

YTD

İlk zamanlar iyi kazanıp şimdilerde aynı şekilde kaybedıyorlar böylesine sert düşüş ilginç acaba nerden ne kadar tepki verebilir grafik atabilirmisiniz

Sayfa 231/538 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •