Sayfa 372/538 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bileydim almazdım..biraz yüklü aldim...bu arada inşaat sektörüne de kdv indirimi vb...indirimler geliyormuş...bunun haberi yok galiba...bedelsizi bedelli diye algılayan spek bu indirimide olumsuz algılarsa yandık...baska firmalar artıya geçti bu hala böyle...y.t.d..

2.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Galiba patron dükkanı kapatacak...batti galiba ya da parayı alip kacti....3 ay yatayda kal endeks 110 bin altında bile 10 üstü ol...simdi bedelsizde var temettude var..asagiya vur...kim inanır...y.t.d...
    İnanalim yada inanmyalim. Kol gibi soktular gercek bu gibi asla Ytd

3. Amk hissesi Endeks çıkarken yüksel mez Endeks düşerken başı çeker beter ol msgyo...

4. Arkadaşlar daha önce de yazmıştım, ölü soyucu kağıtları bedavadan almış gibi sağa sola dağıttı. Yeteri kadar da toplayamayınca verdikçe verdi donuna kadar. Şimdi de ne yaptığını bilmez şekilde pistonun ucu girdikçe şuursuzca hareketlerine devam ediyor ölü soyucu. Bizler bekledikçe piston ölü soyucu ya giriyor. Ytd

5. no more no more bets....konaktaki arazide proje başlasın o zamn grrz o çarlinin muzlarını......o arazinin en kötü 20 milyon doları var.......ytd

6. sadece arsa en kötü ederi...........ytd

7. yüzde yüz bedelsizi buradan mı? verecek hadi ver.......bizde mallanırız sıkıntı yok.....ak abecisi....ytd

8. Spek biraz daha düşür ortalama dusurecem söz..soyle 6.00 lar mümkünse...daha asagisina gücün yetmez zira toplantı yakında..endekslerde göçmez gibi...y.t.d.

Sayfa 372/538 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •