Sayfa 324/901 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Yabancı takası

Yatırımkredi sitesinden alınmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Günaydın,
    İşyatırımdan biraz farklı,bu takas daha iyiymiş.Artık bunu takip edelim...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3. Doğan Holding,bayağı düşmüştü.Umarım toparlanmaya başlarız.Ama dolar artışı ,kur farkı nedeniyle bilançoya olumlu bir etki yapacak.Yatırım Bankası izni ise kağıdı iyi yerlere taşıyabilir.Ama ,daima orta ve uzun vadeli düşünmek gerekir.Ben bir yıl içerisinde 3 lirayı görebiliriz diye düşünüyorum.Tabi ki,benim yaptığım sadece bir tahmin...

Karşılıklı atışmalara bir son verin, burada başlıkta sadece hisse ile ilgili paylaşım yapıyoruz..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    çok sıkıcı tartışmalar

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlış anlaşılma olmasın.
    Konu temel veya teknik değil.
    Borsa ve yatırımcı olduğu müddetçe bunlar olur ve de olmalı.
    Kişi temel analize bakar yatırım yapar.
    Kişi teknik analize bakar yatırım yapar.
    Kişi temel analize göre yatırım yapar teknik analiz ile kendine yol çizip işlem yapar.
    Kişi teknik analizler bulduğu hissenin temel analizini de yaparak karar verir ve de kendi yolunu çizer.
    Bunları çoğaltmak da mümkün.
    Kısacası her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır .
    Bu kişiyi ilgilendirir ve kararı kendi verir bu görüşlerini ister paylaşır istemezse de paylaşmaz.
    Bu forumun amacı ve de güzelliği de budur.
    Herkes okur okumaz değerlendirir değerlendirmez. Kendi özgür iradesidir.

DOHOL de hem temel hem de teknik analizlere göre takip edilen bir hissedir.
    Herkes istediğine göre istediğini paylaşsın. Ne var bunda.yeter ki kurallara uygun olsun

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar ve sayın yönetici, tabi ki herkes doğru bildiğini söyleyebilir ve yazabilir.Ben teknik analize inanmıyorum,temel analize inanıyorum.Bu benim görüşüm.Ancak,sözde tarafsızlık adına teknik de olabilir temel de olabilir diye bana yazılmış yanıt doğru değil.Çünkü ;ben kendi görüşümü açıklıyorum zaten.Bana verilen yanıt yanlış.Hem temeli hem tekniği savunan veya arada kalmış,yeterli fikri oluşmamış arkadaşlara yanıt verilebilinir.Ama bana bu konuda tarafsızlık adında yanıt verilmesi kesinlikle doğru değil.Burada teknik analiz için olumsuz görüş bildiren bir üyenin daha sonra teknik analiz konusunda olumlu yazılar yazmasını yaman bir çelişki olduğunu gördüğüm için yazdım.Burada bir yanlışlık görmüyorum.Ayrıca,hakaret etmiyorum.Sadece sert tartışıyoruz.Ancak;bu da o kadar kötü bir şey değil.Tartışmak hem forum için hem bizler için olumludur.Sadece,yalan,hakaret vb gibi kötü davranışlar olmamalı.Neyse,bundan sonra hepimiz daha dikkatli davranalım...

7. Yabanci takas oran farkliligi konusunda daha önce de yazmistim ve yatirim kredi sitesi ile diger yerlerdeki oran farkliligina dikkat cekmistim.Bu konuyu netlestirdim paylasmak isterim. (Kontrol etmeden yaklasik yazacagim lutfen rakamlara takilmayin sadece farkliligin nedeni bilinsin) Dogan holdingin toplam lot sayisi 985 milyon , ote yandan DOLASIMDAKI lot sayisi 938 milyon. Aradaki fark kadar lot MKK ta kaydi yapilmadigi icin yabanci oranlarinda farklilik olusuyor..Kimisi yabancilarin lotlarini 985 milyona bolup bi oran buluyor kimisi de 938 milyona boluyor.. Bu bilgiyi de Dogan Holding yatirim iliskilerinden gorustugum bayandan aldim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    grafiğim fikir vermek amaçlıdır, içinde tahmin bile yoktur... aman ha yetede..

Sayfa 324/901 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •