Sayfa 698/903 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7218 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Bizim borsa tam kumarhane.
    Celha"nın pd/dd si 17.5 olmuş. Hemde sermayesi kadar zarar yazdığı halde.
    Bizimki aylardır 0.7-0.8 arasi geziyor. 1 bile yapsa razıydık. Ama nerdeee.

2.  Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Eleştirinin; hakaret içermedikçe her türlüsü tamam da, bu tarz ‘beddua, dilek ve temenni’ türlüsü, ne olursa olsun hiç hoş değil sayın kotancı; örf, adet ve kültürümüze ters..
    yok ben beddua etmiyorum ki. kaçınılmaz son olan ölümün kime ne zaman geleceği belli olmaz. bana da gelebilir. öyle bir dileğim temennim falan da yok. ben sadece bu hissenin gitmemesinin önündeki en büyük engelin aydın doğan olduğunu belirtmeye çalışıyorum. ayrıca yaşıda baya var. dünyaya kazık mı çakacak.

Endeksteki yaklaşık 1800 puanlık artışa trene bakar gibi baktı !.
    Ama; kar satışlarına, gevşemeye ağzı sulanıyor sevgili(!) speğimizin..

Al-sat tut değildir

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Nominal olarak tarihi zirvede,ama herkes biliyor ki buralarda tutabilmek için baya çaba var.Ben kağıtda asıl yükselişi borsanın kırmızı olacağı günlerde bekliyorum,coşku günlerinde bir şey beklemiyorum.Kağıtdan bıkıp ayrılanlar olacaktır,onlar gidince borsanın kızardığı bir gün 3 üstündeki değerleri görmeye başlarız .Bu arada dohol ün pay başı değeri 3.58 olmuş ben 3.2o lerde diye hesaplıyordum,kendi yatırımcı ilişkileri bülteninde 3.58 demişler.
    Dediğiniz olmaya devam ediyor.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 48 e değecek mi bakalım

6. bu kadar az hacim ile işimiz zor

7. aslında borsanın iyimser havası ile iyi yerlere gelebilirdi ancak emminin yıllardır yürüttüğü ky söğüşleme politikası nedeni ile hiç etti bütün umutları ama emmidem umut kesilmez diyecem ancak can çıkar huy çıkmaz sözü geliyor aklıma bekleyelim bakalım biraz daha al sat değildir

8. hiç tepki vermiyor düştüğü kademeden...nasıl iş la bu

Sayfa 698/903 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •