Sayfa 479/903 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7219 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Kesinlikle👍👍👍👏👏👏

2. yaklaşık 3 yıldır burdayım hiçbir dönemde forumda bu kadar yeni üye görmemiştim. acaba bu iyiye mi kötüye mi işaret. demek ki düşse de alsam diye çok bekleyen varmış. düşünce vagonlar tekrar doldu tekrar yola çıktık bakalım.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. acaba bu ortamda pazartesi tavan olma ihtimali varmı. benim fikrim olabilir ama tavan çözülür bayağı aşağı verebilir sonra tekrar yukarı ve gene aşağı. asansör ky dolarsa ayvayı yeriz

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Uluundan neyimiz eksik

5.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Uluundan neyimiz eksik
    eksiğimiz yok fazlamız var. bizde emmi var öyle kolay değil ekmek yemek

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tav havalimanlarının sahibi açııklama yaptı ''şu an sadece kasamızdaki nakit borsadaki piyasa değerimizden fazla diye'' DOHOL de o halde ...Medya satışından 918 milyon dolar geldi...Boru değil neredeyse 1 milyar dolar ....Şimdiki parayla 6.50 milyar lira yapıyor....DOHOL şu an piyasa değeri 3.7 milyar lira civarı....Özvarlığı 7.1 milyar düşünün...Bu şekilde nakiti olan kaç tane şirket var...Bunuda geçelim bu spk onayının psikolojik etkisi hepsinden önemli...Dohol e yabancı uzun süredir sat veriyordu ...Hükümetle arası açık diye...sanırım artık bu olay o açıdan bir son bulur....Mehmet Şimşeğin röportajı bile var yabancı fonlara dohol sat tavsiyesi verdik diye...Tabi baya önce belki 10 yıl önce...Dolar bazlı 20 yıl önceye göre karşılaştırırsak bu kağıdın 10-15 lirada olması gerekirdi....Tabi olur demiyorum yanlış anlaşılmasın....Benimki sadece karşılaştırma...

7. 2.14 ken kimseler yoktu. Emmi kolay kolay kimseye yedirmez.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by apcatiar Yazıyı Oku
    2.14 ken kimseler yoktu. Emmi kolay kolay kimseye yedirmez.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aslında en az 10-15 yıldır emmiye mama vermiyordu hükümet.Şimdi bu banka olayı gösterdi ki emmisiz olmuyor.Emminin arkasında da okyanus ötesinde bir başkan da olunca ve damadı M.Ali de arada fahri büyükelçi görevini yaptığı sürece artık emmi emmeye başlamış demektir artık neyi yakalarsa.Bu durumda emmi de karakaçan değil artık bize de koklatır uzun vadede emdiğinden.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sayfa 479/903 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •