Sayfa 897/903 İlkİlk ... 397797847887895896897898899 ... SonSon
Arama sonucu : 7220 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. 95 ten bu yana piyasadayım ; abartısız bist'in en boktan en zor tahtası..belirli seviyelerden atlayanları hapsedip kusmalarını beklerler..göz altı pazarında olması gereken hisse..

2. Keşke gözaltı pazarında olsa, en azından 100 lira 200 lira gibi rakamları görürdük
     Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    95 ten bu yana piyasadayım ; abartısız bist'in en boktan en zor tahtası..belirli seviyelerden atlayanları hapsedip kusmalarını beklerler..göz altı pazarında olması gereken hisse..
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bist100 de bulunmaması gerekiyor bu kağıdın. Ne olduda 10 günde %10dan fazla düştün ?
    Niye geri alım yapmıyor bu çakma holding ?

4. Ekim ayında yenilenmiş yatırımcı sunumunda motosiklet fabrikası kurduklarını, hatta ilk part üretimin gerçekleştiğini yazılmış. Tabi bunu tek cümle ile belirtmişler. Biraz araştırınca sanayi bakanlığında 30 milyon TL’nin üstünde teşvik olduklarını okudum.
    Bununla ilgili en ufak bir KAP yok ancak. Yazık…

5. Buralardayım. Ucuz olmasına bende şaşırdım. Ama bana sunduğu imkanlar için bütün fonlara teşekkür ediyorum.

Gesendet von meinem SM-X900 mit Tapatalk

6. Beklenen Son iştirak bedellisi de açıklandı. Karel bedellisi 2023 te tamamlanması zor olursa fena olmaz.
    Son düzenleme : RAVİ; 22-12-2023 saat: 14:29.

7. 2023'te ne var ne yok sattı (aytemiz-milpa) 2024 te nakit kral olacak doğan için bulunmaz yatırım senesi olabilir. Mal satmakta usta ama yatırımlarda korkak.bakalım neler alacaklar 2024'te.yerlerinde olsan gwınd i daha da büyütürüm.

https://youtu.be/_IG4niGsArM?si=zzYzNOn0T2FnSNMo

8. bu yönetim usd'yi zıplatmaz artık ,usd nin artışı ihtimaline oynarlarsa bu vasat kapkaççılar işimiz zor..bi an önce hızlı deger yaratacak yatırımlarda bulunması lazım bundan başka seçenek yok..zaten son yatırımcı sunumuda ondan begenilmedi,yatırımda agresif olmaları lazım bi an önce..bu ne ya sen tefecimisin factoringmi var kasaya koymuş dolarları elini oğuşturuyor ,z..kerim senin gibi holdingide vizyonunuda..

Sayfa 897/903 İlkİlk ... 397797847887895896897898899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •