Sayfa 48/760 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 6080 madde; 377 - 384 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    O raporlara ben giremiyorum, siz girebiliyormusunuz? Açılmıyor.

Teşekürler sayın doctore.
    http://www.netas.com.tr/yatirimci-il...ci-iliskileri/

Bu adresten en altta açik renk olanı tiklayin.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Her neyse ben zaten netaşı takip etmiyordum, devre kesince bi şeyler var bi bakayım deyince haberi gördüm, onun üzerine alış yaptım, iki günlük hareket firma için kötü günler geride kalıyor mu sorusunu sordurtuyor bana, cevabını bilemiyorum.
    Bakın Netaş iş alan bir firma. yıllar içinde şirket hakkina sayısız veri elde ettim. Sayisiz dumen gordüm. En son temettü verdiği 2013 yılında temettuyü dağıttiktan sonra hesap hatası yaptık eksik kar hesapladık deyip parayi kasaya atti. Daha bunun gibi niceleri var.
    Netaşı tanıyan biri olarak belki yıllarca karanlikta kalacak belkide aylar evvel karanliktan çıkti. Bizlere bu gösterilmedi.
    Kendi adıma buradan beni tanıyanlar ikinci ceyrek denetlenen bilançoda ciddi kar bekliyordum. 92 milyon zarar getirdi.
    Adamlar 60 milyonluk kisa ve uzun vadeli kira gideri gösterdi. Iki kalemde işi halletti.
    Ahmet Mergen bir gün Netaş kendisine sorulduğunda Üç Harfliler bilir demişti.
    Velhasıl Netaşın ne olacağını bir kişi bilebilir. Bizlerde bir köşede bekleyenler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    yüklü alımları urasın zengın amcası yaptı sen ne sanıyor
    ufkumu actiniz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Bu hisse için bir ön görüm yok maalesef, takip edenler var biliyorum, haberdir hisseyi hareketlendiren şey galiba.

5. Haber sitelerinde zte ürünlerini Türkiye’de üretecek diye haberler geziyo neden kap a resmi olarak açıklama yapılmamış bilen var mı

6.  Alıntı Originally Posted by admmm Yazıyı Oku
    Haber sitelerinde zte ürünlerini Türkiye’de üretecek diye haberler geziyo neden kap a resmi olarak açıklama yapılmamış bilen var mı
    Topikde boş mu bekliyorsunuz bir kaç sayfa baksanız haberi göreceksiniz., zaten onu yazıp çiziyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Topikde boş mu bekliyorsunuz bir kaç sayfa baksanız haberi göreceksiniz., zaten onu yazıp çiziyoruz.
    Anlamadığın neden yayınlamıyoların cevabı yok ondan soruyorum haberi tartışmışsınız sadece benim sorumun cevabı mı sence ?

8.  Alıntı Originally Posted by admmm Yazıyı Oku
    anlamadığın neden yayınlamıyoların cevabı yok ondan soruyorum haberi tartışmışsınız sadece benim sorumun cevabı mı sence ?
    haber kap'a düştü.

Sayfa 48/760 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •