Sayfa 504/760 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6080 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    pazartesi günü netaş genel müdürü nasıl karşılayacak acaba
    Bir çok kişi görevlendirme atanma gibi düşündügünden hiç bir değişiklik olmayacak belkide daha kötü olacak...umarım ben yanılırım hissemiz ateşlenir çoşar

20’den fazla ülkede uluslararası yöneticilik tecrübesi bulunan Ali Emir Eren, kurumsal müşteriler ve kamu kurumları ile gerçekleştirilen büyük ölçekli projelerde ve yeni teknoloji geliştirme alanlarında yöneticilik yapmıştır

Sn eksina sende kimseyi beğenmiyorsun.her daim taze kan iyi gelir.bak Abdullah Avcı 2 de 2 yaptı.sanki netaşın sahibimi olacağız bu gazla yükselsin o bize yeter.gerçi eksina yıllardır burda yönetim kurulu üyelerinden daha çok ilgileniyor.birde sn doctorre yorum yapsada bilgilensek.zira netas hakkında yüksek lisans yapmış gibi bilgili.ytd

Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Sn eksina sende kimseyi beğenmiyorsun.her daim taze kan iyi gelir.bak Abdullah Avcı 2 de 2 yaptı.sanki netaşın sahibimi olacağız bu gazla yükselsin o bize yeter.gerçi eksina yıllardır burda yönetim kurulu üyelerinden daha çok ilgileniyor.birde sn doctorre yorum yapsada bilgilensek.zira netas hakkında yüksek lisans yapmış gibi bilgili.ytd
    yazmıyacam zaten eskisi kadar gecen cuma degıl oncekı cuma teknik göstererek hareket ettigini yap satla para kazandıgını...boyle ballı kaymaklı kazanctan vazgecmeyecegini anladım..bu ceo degişikligi umarım tahtayada yansır ve hepimiz kazanırız..1 ocak kadar ben yokum

5. docdorre coktan beri ortalıkta görünmüyor ceo gitmeden bu netaştan bir halt olmaz diyen kişilerden biriydi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    evet netas icin 5 alti olacak
    hatta 10 tl üstü görmeyecek birisi
    ne netas 5 altını gördü,hisse 22leri gördü )
    yakında damlarlar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. benim beklentim ceo gitti diye kağıdın yükselmesi degil şirkette bazı şeylerin doğru söylenip kapa zamanında açiklanması

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    yazmıyacam zaten eskisi kadar gecen cuma degıl oncekı cuma teknik göstererek hareket ettigini yap satla para kazandıgını...boyle ballı kaymaklı kazanctan vazgecmeyecegini anladım..bu ceo degişikligi umarım tahtayada yansır ve hepimiz kazanırız..1 ocak kadar ben yokum
    Bir tatili hak ettin yedin koskoca Ceo yu )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 504/760 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •