Sayfa 70/205 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 553 - 560 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Karanlık odada son dakikada alışa 300 bin daha koyup milyon yapması mide bulandırdı. Kuvvetli alıcı görünümü.... Dikkat etmekte yarar var.

3.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Karanlık odada son dakikada alışa 300 bin daha koyup milyon yapması mide bulandırdı. Kuvvetli alıcı görünümü.... Dikkat etmekte yarar var.
    yerinde tespit bu ve bunun gibi senetten para kazanan ky olmamıştır.olsada gazeren olmuştur .bunun gibilerden uzak durun.

4. Bugun kendini belli eder dune bakilirsa 3 kusur milyon lot alista metroda gercek oyuncu mu diilmi bugun gorcez,pd ucuz olanlara geliyor hep galip bu da dusunduruyor patron anlasmali ki diye neyse bi tecrube daha edinelim bakqlim

5. endex cok yukarilarda, 1.49 gosterip 0.90 lari ucuz havasi verip dunku yukselisle de tekrar yukari harekete gectigi izlenimi verip, alici cekerek mal bosaltma operasyonu olabilir. Dikkatli olun. Endex gumlerse, bu kagit coker bence. tam kumar kagidi.
    Yatirim tavsiyesi degildir.

6. Dediğiniz gibi aşağı başlıyorlar herhalde, çıkalım mı? Ne dersiniz?

7. karar sizin risk sizin, bana gore 1.20 lere gelmeden alinmaz. Yon belirsiz, tahta sahibi ne derse o olacak. Operasyon tamamlandiysa bosa beklersin hatta zarar edersin. operasyonu yapanlarin plani onemli. tam kumar kagidi. Yillardir zarar aciklayan bir sirket ve bundan sonra kar edecegine de zerre inanmiyorum.
    YTD

8. Dediğimiz gibi mide bulandırdı. Bekleneni yaptı. Glabal zaten kolay kolay kar açıklamaz. 1.20 görmeden almam diyenlere tavsiyem 1.20 görürse zaten o saatten sonra bulaşmayın. Belki de operasyonun bittiği yer 1.20 li seviyeler olur. Haber çıkar beklenti oluşur geri alım satış vs... orasını bilemem.

Sayfa 70/205 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •