Sayfa 204/387 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 3091 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    ben çekildim dostum.
    patronlarda yoruldu kenara çekildi.
    kemal sunalın filmindeki mafya adamlarını birbirlerine dövdürdüğü gibi patronlar kenara çekildi günlükçüler birbirlerini dövüyorlar.
    sabah alıp akşama karla satmayı planlayanlar akşam kol kesip çıkıyorlar.son 1 haftadır bgc den başka alan olmadı satanda yok.
    patronlar gibi bende seyircilik yapıyorum
    Bizim yorumları gören patronlar harekete geçti

2. mola bitmiş gibi görünüyor.
    tacirler 130 bin lotu satmak için yazıp duruyordu bugün sattı kurtuldu.
    meksa hergün terse yatıyor deneye deneye birgün tutturacak

3. 3. çeyrek finansal tablolar için kullanılacak kurumuz da 5,6591 olarak açıklandı. 1. çeyrekte yaşanan kur artışı beraberinde zararı da getirdi. Ancak kurun göreceli olarak daha az yükşeliş gösterdiği 2. çeyrekte bu döneme ait gelirlerimizle kar/zarar tutarı dengelemişti. Bu çeyrekte kur baskısı en azından bir önceki çeyreğe göre azalmış olmasından dolayı, bu çeyrekteki gelirlerimizin büyük bir kısmı kar hanemizde yer alacak ve firmanın gerçek anlamda kur baskısından uzak çeyrek dönemlik etkisini görebileceğiz. Umarım, yılsonu kuru da en azından bu seviyelerde kalırsa, firma dikkatleri üzerine çekebilir.. Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Patron döven bugün açıklama yapmış ‘bu yıl yüzde 35-40 büyüme bekliyoruz‘demiş. Önceleri hemen herhafta büyük küçük kiralama bildirimleri yapılıyordu.Son 2-3 aydır hiç yapılmadı.kap a bildirim mi durduruldu yoksa her metrekare kiralandı da boş yer mi kalmadı acaba

5. patinaj yapa yapa 1.70 e kadar gider gibi görünüyor orada yeni dinlenme yapabilir.
    al sat tut değildir tahmindir.deli saçmasıdır.

6. geçen hafta az bir miktar almıştım trende bende varım

7. 07.10.2019 - 07.10.2019 tarihinde REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili
    olarak 1,3 - 1,4 TL fiyat aralığından 295.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam
    nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte REYSAŞ
    GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 07.10.2019 tarihi
    itibariyle %6,12 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki
    tabloda yer almaktadır.

Egemen DÖVEN

Sayfa 204/387 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •