Sayfa 203/999 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Doların hareketi beni korkutmaya başladı. Bu suni hareketler sanki bir sonraki adımın çok sert olacağını gösteriyor. Dth'ları rekor kırdırıp sonra da sabit kur yaptık babuş, son 1 yılın ortalaması 5.50. günde de 200 dolar çekebilirsin derlerse?

Normal olmayan şeyler olduğu kesin. Bu herifler bir şeyler karıştırıp şapkadan ne çıkaracaklar işin sonunu merak ediyorum.

Bu arada yedek akçenin kalan kısmı 1 ağustos itibariyle hazineye aktarılmış. Bunu da yakıyor olabilirler mazot olarak.
    Külçe altın alıp evde yada kasada saklayalım o zaman..cok ilginç 6 ay önce bi arkadaş külçe altın nereden alayim merkez satıyor mu diye sormuştu..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yahu yurt dışı para sokuyor desek ziraat bankasının turevde yazdığı 4.5 milyar TL zarar neden çıktı.
    Her sabah 09.00 akşam 16.00 bu iki saatte istisnasız hergun standart sekilde adamlar dolar satıp duruyorlar yada yabancı yatırımcılar ne hikmetse hergun hep aynı saatte yatırım yapıyorlar.

Master_Gamer Guest
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Doların hareketi beni korkutmaya başladı. Bu suni hareketler sanki bir sonraki adımın çok sert olacağını gösteriyor. Dth'ları rekor kırdırıp sonra da sabit kur yaptık babuş, son 1 yılın ortalaması 5.50. günde de 200 dolar çekebilirsin derlerse?

Normal olmayan şeyler olduğu kesin. Bu herifler bir şeyler karıştırıp şapkadan ne çıkaracaklar işin sonunu merak ediyorum.

Bu arada yedek akçenin kalan kısmı 1 ağustos itibariyle hazineye aktarılmış. Bunu da yakıyor olabilirler mazot olarak.
    Ülkede Finans diye bir şey kalmaz.Herkes parasını yastık altı yapar, sistem çöker.O kadar trolü nasıl besleyecekler.

4. ya te-le yi dışarı götürük
    ordan dolores e şort basıyolarsa
    :-)
    olama mı?
    mesela yani..
    burdan tum kızlara : löp etlerinizi göstertçek kısalıkta şort geymeyüğüz, komik duruyo, tahrik değil...

5. 5.50 seviyesinde güçlü bir alım talebi var, hükümet doların düşüşü için psikolojik bir zemin yaratmaya çalışıyor. Her şeyin normale döndüğü izlenimi yaratılarak dth'ların çözülmesi, tüketim talebinin artırılması temel hedef durumunda.

Ancak varolan güvensizlik öyle bir boyuta geldi ki bu hükümet gitmeden dth talebinin gerilemeyeceğini rahatlıkla ifade edebiliyorum. 5.50 altı seviyelere basarlarsa dolara olan talebin patladığını görüp şok olacaklar.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Külçe altın alıp evde yada kasada saklayalım o zaman..cok ilginç 6 ay önce bi arkadaş külçe altın nereden alayim merkez satıyor mu diye sormuştu..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün bir arkadaş dolar mevduatı bankadan çekip bir tuğla altın aldı

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Standard and Poors, Türkiye'nin kredi notunu 'B+', görünümünü 'Durağan' olarak teyit etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Standard and Poors, Türkiye'nin kredi notunu 'B+', görünümünü 'Durağan' olarak teyit etti.
    Allah'tan not dusmemis düşse dolar 5.10 borsa 100 bin üstüne atardı.

Sayfa 203/999 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •