Sayfa 234/999 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bende ATATÜRK ilkokulu mezunuyum,bundan şeref ve gurur duyuyorum
    Alınmayın ama, imla biraz zayıfmış sizin okulda...

Bu kadar önem verdiğiniz bir cümleye daha fazla özen göstermeniz gerekirdi diye naçizane düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    dolar neden düşüyor diye merak edip durmayın Trump Para birimimiz çok güçlü. Bu bizi öldürüyor. demişti zamanında peki doların güçsüz olması kimi öldürüyor.
    https://www.bloomberght.com/haberler...olar-istemiyor
    EURUSd, gbpusd ve gelişmekte olan piyasalarda doların ne durumda olduğunu biliyormusunuz.
    ABD guclundolar isterse ne istemese ne EURUSd bunyilin dibinde gbpusd yılın dibinde gelişmekte olanlarda dolar 2 haftadır rallide bir bizimki iplemiyor hiçbir şeyi.

Hisse net i , belli topikleri , belli kişileri (nick leri değişse de) uzun bir süredir takip etmiyorsan , kim bu power pc, kim bu che , sen ne iş sin kardeşim , hoşlanmadığı tiplerin nikini değişik yazarak- gıdıvane gibi - sözüm ona kafa bulduklarını sananlar , biz çook eskileri gülümseten durumlara düşebiliyorlar.

Bu forumdaşların bazı fikirlerine bazen ben de katılmam , ama eski ve değerli forumdaşlardır merak etmeyin. Renk katarlar topiğe ve foruma.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,410
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    EURUSd, gbpusd ve gelişmekte olan piyasalarda doların ne durumda olduğunu biliyormusunuz.
    ABD guclundolar isterse ne istemese ne EURUSd bunyilin dibinde gbpusd yılın dibinde gelişmekte olanlarda dolar 2 haftadır rallide bir bizimki iplemiyor hiçbir şeyi.
    Valla şaka maka adamlar doları baskılıyor.Başardılar....
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    elhamdülillah,medrese mezunuyum.
    Power şu kraş ne zaman hele bi daha söyle

Döviz işi sabır işi.
    Tekkeyi bekleyen çorbayı içer.

Tekkeyi bekleten , makro göstergeler ve yönetimin aczi dir. Ama asıl bekleten , ciddi artımların olacağı günlerde , bankaların uygulayacakları çok yüksek spreadler ile alım fırsatına fırsat vermeyeceğinden emin olmaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    ben de onu diyorum güçlü dolar amerigayı öldürüyorsa güçlü TL bizi ne yapıyor

Sayfa 234/999 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •