Sayfa 383/999 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Selamlar, elimde 1 kg kadar altın var (maliyet 253), bayram öncesi ayni bugün satıp fona (YHT) geçmek mantıklı mıdır, altında mı geçirmeliyim bayramı sizce? Teşekkürler.
    Bu konuda BLBG Tv de M.Ali YILDIRIMTÜRK diye bir uzmanın yorumunu izledim.

Eğer ABD ve ÇİN anlaşırsa anında 1400 hatta altına geriler dedi altın için.

Ben olsam bu adamı dinlerdim.

Ancak siz olunca durum farklı, bayram sırasında Hürmüz'de bir torpido herşeyi bozar, 1600 - 1700 dolarlara çıkabilir.

İyi olursa Allah'tan biliyorsunuz.

Kararı kendiniz verin.

Ben kısmete inanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Olabilir valla.
    Yan koltukdaki ekran o ka geniş ki...
    Onun ışığı beni uyutmuyo mübarek
    yasaklanacak başka çare yok,yasaklanması için cimere yazıyorum. haa bir de geceleri rahatsızlık veriyolar. kimse uyuyamıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    yasaklanacak başka çare yok,yasaklanması için cimere yazıyorum. haa bir de geceleri rahatsızlık veriyolar. kimse uyuyamıyor.
    Büyük Hayır işi olur abi
    Zaten herkesde cep telefonu var
    Bırak evde salonda tv izliyo rahatlığıyla seyahat etmesinler
    Gerci bende epey recep İvedik vs izliyodum ya neyse

4. 5,47 lerden alışımı sabah biraz yaptım. şimdi düşünüyorum daha mı çok alsaydım..Ama düştükçe yine alım için bekliyorum. Kafamdaki son yer 5,38 -5,40 lardı gelmedi..gelirse bekliyorum..

5. Dün bir uzmanı izledim tv de otobüs yangınları ile ilgili.

Fabrika çıkışının üzerine o kadar ilave yapıyorlar ki dedi.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. https://www.youtube.com/watch?v=uE-ivyJXM4I

Yotube Haluk Canberk adlı ekonomist yabancıların dolar sattığını tl aldığını uygun yerlerden tekrar dolara gireceklerini söylüyor..

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu konuda BLBG Tv de M.Ali YILDIRIMTÜRK diye bir uzmanın yorumunu izledim.

Eğer ABD ve ÇİN anlaşırsa anında 1400 hatta altına geriler dedi altın için.

Ben olsam bu adamı dinlerdim.

Ancak siz olunca durum farklı, bayram sırasında Hürmüz'de bir torpido herşeyi bozar, 1600 - 1700 dolarlara çıkabilir.

İyi olursa Allah'tan biliyorsunuz.

Kararı kendiniz verin.

Ben kısmete inanırım.
    Yorumunuz için teşekkür ederim, burada yazan herkesin fikrine saygım var ve önem veriyorum. Tabiki son kararı kendim vereceğim ama sizlerin fikirleri de benim için önemli. Bankalar kapalı olacağı için aradaki spread yüksek olacak ve zaten satış yapamayacağım (tabi bayram dönüşü fiyat yüksek açarsa o ayrı) o yüzden acaba bayram tatilini fonda geçirmek ne kadar mantıklı olur diye düşünüyorum. Spot piyasa fiyatı ile serbest piyasa fiyatı genelde bir kolerasyon için gidiyor izlediğim kadarıyla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    5,47 lerden alışımı sabah biraz yaptım. şimdi düşünüyorum daha mı çok alsaydım..Ama düştükçe yine alım için bekliyorum. Kafamdaki son yer 5,38 -5,40 lardı gelmedi..gelirse bekliyorum..
    Buraya kadar gelmisken 300 usseli ziyaret eder sanki. Sarkmayla beraber 5.35-40 arasi bir yere degerse sasirtmaz surec icinde.

Sayfa 383/999 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •