Sayfa 409/999 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. 2 sıkım daha kurşun bekletiyorum , 5.30 gösterirlerse ikisini de sıkarım acımam.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    2 sıkım daha kurşun bekletiyorum , 5.30 gösterirlerse ikisini de sıkarım acımam.

3-5 buna bakmaya gerek yok. XX'de o 3-5 in derdine mi düşeceksin.ema200 altı alım yeridir. zaten diken üstündeler ne olacağı belli olmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    2 sıkım daha kurşun bekletiyorum , 5.30 gösterirlerse ikisini de sıkarım acımam.

Ben henüz birikimimin % 5 i kadar dolar aldım.

Tüm mühimmat beklemedeyim.

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ema200 altında dolar almayanın aklından şüphe ediyorum.
    Teknikci degilim ama. Ema 200 ana destek seviyesi degil mi. Bildigim kadariyla destegin alrina inince satilir ustune atinca alinir. Sizin uygulama farkli mi?

Herkes tatil havasına girdi sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Teknikci degilim ama. Ema 200 ana destek seviyesi degil mi. Bildigim kadariyla destegin alrina inince satilir ustune atinca alinir. Sizin uygulama farkli mi?
    günlük trende bak, ema200 altı her zaman alım noktasıdır,garantili bir bölgedir.oradan alan kaybetmez. hele rsi da 30'a değmiş. ohh miss enayi tanzim parası yemek için garantili yöntem.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    günlük trende bak, ema200 altı her zaman alım noktasıdır,garantili bir bölgedir.oradan alan kaybetmez. hele rsi da 30'a değmiş. ohh miss enayi tanzim parası yemek için garantili yöntem.

Bu kağıdı buradan almayacaksam, grafik bakmanın anlamı kalmaz.

Mert Yilmaz Dolar ile ilgili dogru bir analiz yapmis. Onunda dedigi gibi dolari burada tutmanin reelde ekonomiye bir katkisi olmadigi gibi olasi risklerde yabancilarin cikmasi icinde zemin hazirliyor. Onlar icin 1 dolar 1 dolar.

Bende haftaya yeni pozisyon almayi dusunuyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 409/999 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •