Sayfa 506/999 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    resim atmak sorun değil, resmin bugüne ait olup olmadığı önemli
    ben sizin resim güncel değil demiyorum lakin genel kıstas budur..

Haha sayende daha uyguna buldum 5,54den, 20$ aldım hatta sırf kanıt olsun diye 14agustos 19:47

Bu inandırıcıdır umarım yoksa Manzaraya karşı Kokteylle beraber atıcağım

YTD

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Endüstride çok fazla kullanım alanı vardır, en basiti cep tel sim kartlarında ve hdmi kablolarda iletken temas kısımlarında kullanılır.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    toplam miktarın %5'i endüstriyel kullanım,%95'i balon.

3.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku

Haha sayende daha uyguna buldum 5,54den, 20$ aldım hatta sırf kanıt olsun diye 14agustos 19:47

YTD
    İşin biraz zor, onu biraz zor ikna edersin , haksız çıkmaz o asla.

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    power, açık sözlülüğün için bi tebrik hak ediyosun.. her durumda, ama her durumda amerikan çıkarlarından yana tavır alan, lakin lafa gelince türk vatanı- türk milletinden yana olduğunu iddia eden, kıvırtan demagog dansözlerden daha adamsın..

açıkça amerikan emperyalizminin yanında olduğunu, tamamen pentagon-fed merkezli sömürü düzenini desteklediğini söylüyorsun, güçlüden yanayım diyorsun- senin kendi seçimin, bu açıdan asgari bi saygınlığı var.. her durumda seninle aynı çizgide düşünen, sadece amerikan çıkarları neyi emrediyorsa onu destekleyen, ama kendini vatansever falan gibi nitelemekte ısrar eden iki yüzlü, aşağılık, karaktersiz tipler seni örnek almak durumunda..

öte yandan, amerikan karşıtı olmak rusçu yada çinci yada almancı olmak falan demek değil.. 2.savaş sonrasının iki kutubu yıkılalı 30 sene oldu, ama tek kutubun hakim olamadığı da net olarak belli oldu bugün.. zaman çok hızlı akıyor ve çok kutuplulaşan dünyada kimseden yana olmak zorunluluğu yok türkiye'nin.. sadece kendi çıkarına bakmak zorunda türkiye, kendi kutbunu oluşturup sürdürebilecek tarihi- sosyal- ekonomik altyapıya da sahip (misal : bir kaç yüz bin göçmen avrupa'nın refah toplumu ütopyasını kökünden salladı, oysa aynı göçmenlerden 5 milyon bu ülkede hafif bi sarsıntıyla es geçildi)
    hafif bir sarsıntı mı? 20 sene sonra görürsün tabi ortada ülke falan kalırsa.haa bir zat ne demişti:"taraf olmayan bertaraf olur" doğru söylemiş ya amerikancı olacaksın ya rusçu/çinci olacaksın. öyle kendi başıma takılayım olmaz,yaşatmazlar. dünya beşten falan büyük değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku

YTD
    sanki ritz carlton roof'tan atmışsın fotoyu, beleşe uefa finali izlemek için mi

bursa macerası n'oldu ? kapandı mı o defter ?

Turkiye de amerikan çıkarlarını savunmak denilince akla dinciler ve islamcılar gelir..

bu çok net.. ayrıca bunlar başkalarına iftira atmayı çok severler. dincilerin dümeninde ya ingilizler ya da amerikalılar bulunur.. ama durum değişmez..her durumda efendilerinin söylediklerini yaparlar..

suriye politikaları bağlamında konuşma yüzsüzlüğünü bile yapabiliyorlar.. utanma yok tabi.. suriye problemi hiç yoktan başımıza açılmış bir bela.. sorumlusu abd nin BOP planının parçası olan dincilerdir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

bir görselle tamamlayalım.. sayısız örnekten sadece birisi..anti-amerikancılığı kendine dert edinmiş bir politik figür.. siyasal islamcı elbette.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    İşin biraz zor, onu biraz zor ikna edersin , haksız çıkmaz o asla.
    Kmv vermemiş .

Dövizci vergi kaçakçılığı yapıyor demek ki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 506/999 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •