Sayfa 693/999 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Şortcu bir arkadaş vardı,o olmaz mı acaba?hani dolar düştükçe buraya gelip,ıslak rüyalarını anlatan?
    Kim bu efendim bilemedim, yoksa ona o ıslak donunu ters giydirirdim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kim bu efendim bilemedim, yoksa ona o ıslak donunu ters giydirirdim.
    Geçen sene dolar şort yaptım,hergün şu kadar kazandım bu kadar kazandım deyip,dolar 7tl+ geçince bu başlığa uğramıyan esmer bir arkadaş...

Bence hor görmeyelim onları..

ben mesela bugün ilk kez "düşüş kaçınılmaz" başlığını okudum gayet eğlenceliydi.. kafalar pırıl pırıl..

bi bunlar var bi de investingteki dolar 4.90 cılar..

bu kafayla rezerv parası TL diyen zihniyet arasında büyük fark yok.. hoş Edirneyi geçince ciklet alamıyosun ama olsun..

kışın bu arkadaşları bilahire görücem...

4.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Bugün Diyanet Cuma Hutbesinde FAİZ konusunu işleyecekmiş.
    https://twitter.com/Kahvecibrahim/st...30219204620289

yeni zirve geliyor

.... ...
    Sonuna kadar arkasındayım diyeceğim amma dönüp uygulayana bakınca faiz haram diye bağzı işadamlarının faiz borcu silinirse hiç şaşırmam.

*çin, abd'nin uygulayacağı gümrük tarifelerine 75 milyar dolar tutarında amerikan malına tarife uygulayarak misillemede bulunacak

*çin, misilleme olarak abd mallarına tarife uygulamasına abd üretimi araçlar ile başlayacak

*çin, bazı abd mallarına yüzde 5-10 arasında değişen oranlarda tarife uygulayacak

*çin, bazı abd mallarına yeni tarifeler 1 eylül ve 15 aralık'ta yürürlüğe girecek

*çin, yeni tarife oranları 5.078 kalem amerikan ürününe uygulanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Geçen sene dolar şort yaptım,hergün şu kadar kazandım bu kadar kazandım deyip,dolar 7tl+ geçince bu başlığa uğramıyan esmer bir arkadaş...
    tanga çıçının arasına kaçmış olabilir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Ticaret savaşları devam ediyor! Çin atağa kalktı

Çin, ABD'nin uygulayacağı gümrük tarifelerine 75 milyar dolar tutarında Amerikan malına tarife uygulayarak misillemede bulunacak. Çin, misilleme olarak ABD mallarına tarife uygulamasına ABD üretimi araçlar ile başlayacak diye okudum .

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Kurulmadigini nerden biliyon ku?
    Kurulmadı,hatta kurulması gibi bir plan ve niyette yok

Sayfa 693/999 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •