Sayfa 314/999 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Düştükçe nakit bulup almaya çalışıcam geldiği rakamlar umrumda değil gidiceği yer belli enflasyon rakamlarının da altında bir yıl tamamlamaz bu dolar rahat olun en azından ben artık saldım 🤖

2. debelenmenin anlamı yok zevk almaya bakalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kur 5,50 altına gelirse tümüyle trolden oluşur bu başlık...

Aynen ümmetin imamının dolar kurunu baskılama yalellisi duyulur başlıkta...

Sadece onlar yazmaya başlar.

Zafer kazanmışlar gibi...

Oysa değişen temel verilerden bir şey yok.

Ne dış borç değişecek, ne büyüme, ne istihdam, ne ihracat...

Olsa olsa Eylül Ekimde baz etkisiyle,hep kullandıkları, enflasyon TÜİK gayretleriyle biraz toparlamış gibi görünür.

Sonra gelir ayva zamanı....

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Gram altın bu değerleri çok yakın tarih de gördü, dolar düşse de ons artışı dengeledi. Peki biz neden ons sahibi değiliz, neden bir onsumuz yok, onun yerine neden hepimizde dolar var. Nerede yanlış yapıyoruz.
    Onsun 2011 yılında 1912 doları gördüğünü es geçiyosunuz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

*tcmb döviz karşlığı tl swap ihalesinde tutar 1 milyar usd

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Gram altın bu değerleri çok yakın tarih de gördü, dolar düşse de ons artışı dengeledi. Peki biz neden ons sahibi değiliz, neden bir onsumuz yok, onun yerine neden hepimizde dolar var. Nerede yanlış yapıyoruz.
    Siz de ons alın hocam, neden alamıyorsunuz?

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aralık vade dolar long poz açtım.. şu anda teorik fiyata göre 4-5 kuruş aşağıda işlem görüyor.. teorik fiyatın kendiside mevcut politika faizi ile değil %13-14 ile hesaplanıyor..faizi bence bu kadar düşüremeyecekler..

neyse.. şu anda 5.80 civarı.. spot yıl sonunda 5.30 olsa maksimum 500 tl zarar yazar.. 5.30 dan daha da düşük olursa mesela 5.0 tl, o takdirde kontrat başına 800 tl maksimum zarar olur..kontrat miktarı şu anda 50..daha da düşerse uygun yerlerden duruma göre takviye yapabilirim..

bu zararı göze alarak poz açtım.. yukarı yonlu olasılıkları değerlendireceğim.. şu anda çoktan 400 bin civarı poz açılmış aralık vadede.. enteresan bir iddialaşma var yani piyasada bu konuda.. ocak-şubat gibi yine faiz varyasyonları üzerinden avantajlı olduğunu düşünerek aralık vade long poz açmıştım 6.10 civarından ve spotun 6.25 hareketi yaptığı zamanlarda aralık vade 7 yi geçmiş ama ben ortalama 6.80 civarından pozları karlı biçimde kapatmıştım..viop topiğinde yazmıştım zamanında..
    Son düzenleme : discretus; 07-08-2019 saat: 10:37.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Bu başlıktaki insanlar doların yükselmesini elbette kendi çıkarları için istiyorlar. Yani adamın elinde dolar var ve pozisyonunu belirtmek için bu başlıkta yazı yazıyor. Bu gayet normal bir durum. Normal olmayan bazı trollerin zaman zaman burayı ziyaret edip buraya yazan insanlara vatan haini damgası vurmalarıdır. Bu durum zaman zaman yaşanıyor. Bu videoda kimin vatan haini olduğuna güzel yanıtlar verilmiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=izUaPk_antI

Sayfa 314/999 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •