Sayfa 905/999 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Tabi zaten sağa sola bakmana gerek yok
    Bi takım tipler var onlar kendini bilir :-)
    Gelip yaziyolarsa. Borsa dolar ters hareketini çekmeye yakın demek olabilir bu :-)
    Yatırım tavsiye değil

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    mutlaka okuyun...
    Tehdidin altından Mall of çıktı!
    Aziz'in bu işi kotarmasında katkısı ve emeği olan her kişi en az onun kadar .rospu çocuğudur hemi de en süzmesidir..

3. 5.6559 vurdu çekti. Hammadde alacağım, 2 gündür nakliyeciyi ayarlayıp tekrar iptal ediyorum.

Böyle saçmalık olmaz. Bu oynaklık herkesin kafasını bulandırıyor.

Düşecekse düşsün çıkacaksa çıksın ama oynaklık olmasın.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. 04 Eylül Çarşamba 11:10 PEKCAN: AĞUSTOS'TA DIŞ TİCARET 2,38 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ

04 Eylül Çarşamba 11:10 PEKCAN: AĞUSTOS'TA İTHALAT 15,5 MİLYAR DOLAR OLDU

04 Eylül Çarşamba 11:09 PEKCAN: AĞUSTOS'TA İHRACAT 13,2 MİLYAR DOLAR OLDU

5. Şerefsiz dolar

recep erdoğan:

"Şu anda Güvenli Bölge'nin adı kaldı başka bir durum söz konusu değil. "

bu rezil dış politikada gelinen noktanın özetidir.. aylardır giriyoruz, yapıyoruz denildi.. ama gelinen noktada kazançlı çıkan abd.. boyun eğdiler abd ye.. maksimum 2 haftada kurulabilecek mobil füze sistemini de kuramadılar (s-400), gelecek seneye ertelediler o kadar bır bır konuşmadan sonra..

ülke çıkarları için konuşan vatansever insanları yıllardır baskıyla susturdular, kendi fantezi alemlerinde dünyaya racon kestiler.. bu sadece zavallılıktır..

https://www.trthaber.com/haber/gunde...di-429519.html
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Miğdem bulandı okurken. Biz bunu hak ediyoruz.
    Belediye'lerde bu tip olaylar çok olur ama bu kadar göstere göstere dolandırıcılık olmaz . Genelde duyarız ya hep kat yoğunluğu artacak olan bölgelerden çevresine arsa aldırır yoğunluk yükselince satar falan filan artık bunları biliyoruzda burdaki çok farklı , adamlar şebeke gibi belediyeden o bölge için imar planını değiştirip eğitim alanı diye gösteriyor sonrada şahıslara gidip sizin arsa eğitim alanı bize satın diyor adamlarda muhtemelen araştırıyorlar bakıyorlar doğru eğitim alanı gözüküyor . Satın aldıktan sonrada gidip belediyeden imar planını avm olarak değiştirip üstüne avm yapıyorlar.

Olaydaki bir saçmalıkta mağdurların dava açıp hak aramaya çalışması Hak Hukuk bunlardan yana beni bu şekilde dolandırsalar allah yarattı demem ne başkan dinlerim ne bakan vereceğimiz 1 can.

8. Bataklıkta iş kontrolden çıktı...Artık ne yapacaklarını da bilmiyorlar dua ve temenninden başka...

Suriye politikası battı maalesef...En çok zararı biz gördük bu işten...4 milyon üstüne birkaç milyon daha İdliblimiz olacak...İçlerinde ne oldukları belli olmayanlar...

Sayfa 905/999 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •